Čtenářka s nickem Introvertka si oblíbila dámské nízké boxerky a v příspěvku poslala i krásnou fotografii... kam se hrabou tanga. :)

Dobrý den, posílám Vám příspěvek na dnešní téma.

Tanga, nebo nohavičky

Z dvou uvedených preferuji kalhotky s nohavičkami, ale ani ty moc nenosím, protože mám silnější stehna a díky nim se mi tyto kalhotky rolují. Tanga nosím příležitostně na dráždění mužů, nejčastěji pod sukní, líbí se mi brazilky – kalhotky do poloviny zadečku. Jinak tanga nenosím, doktoři je nedoporučují a nemám v nich pohodlí. Když jsem byla mladší, nosila jsem je častěji a dokonce měla tanga jako plavky. Dnes nosím klasické bokové kalhotky a velice jsem si oblíbila dámské nízké boxerky. Nejraději mám barevné nebo ty se zajímavými vzory, pro představu posílám fotku.

tanga

__________

Milá Introvertko, děkuji za příspěvek k dnešnímu tématu i za báječnou, už hezky letně barevnou a laděnou fotografii. Jak říkám v úvodu - kam se hrabou tanga. :)

Saša

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

 

 

Reklama