Oblíbené granule Brit Care s jehněčím ve variantě Small Breed i Senior nově najdete v řadě Brit Care Hypoallergenic. Obě receptury jsou bezlepkové a monoproteinové, obsahují tedy jen jeden druh živočišné bílkoviny. Hodí se pro všechny psy a zejména pro ty s rizikem rozvoje potravinové alergie či intolerance v podobě kožních a zažívacích problémů. Citlivějším psům prospějí i probiotika, která posilují imunitní systém a udržují v rovnováze trávení. Přidaný ostropestřec mariánský ochraňuje zdraví jater, čistí i podporuje celkový metabolismus a pomáhá odolávat sezónním alergiím.

Hypo-Senior-fullhd.jpg

Jehněčí pro psí seniory

Hypoalergenní receptura Brit Care Senior Lamb je určená pro psy všech plemen starší sedmi let. Granule jsou bohaté na vlákninu, která pomáhá u psích seniorů regulovat hmotnost. Jehněčí bílkovina je zase unikátní v tom, že slouží k tvorbě a obnově svalů a podporuje také správnou funkci kardiovaskulárního systému a zraku. Psí parťáci v seniorském věku mívají problémy s klouby, a i na to bylo při výběru ingrediencí pamatováno. Krmivo pro tuto věkovou kategorii proto obsahuje chondroprotektiva na posílení kloubů a chrupavek.

7kg-Hypo-ASB-side-ingredients-fullhd.jpg

Jehněčí pro malá plemena

Menší plemena do 10 kg si také zaslouží prevenci výživou. Receptura Brit Care Adult Small Breed Lamb umožňuje, aby malí psíci nemuseli veškerou energii věnovat trávicímu procesu, ale i hrám a dovádění. Jehněčí je totiž skvěle stravitelný druh proteinu i pro psy s citlivým trávením. Přidaná probiotika navíc podporují růst pozitivních bakterií ve střevě, a tím aktivují přirozenou imunitu. Perfektní vzhled srsti a pokožky i její ochranu zajistí v krmivu obsažený lososový olej a také rakytník. Ten má kromě pozitivního vlivu na kůži blahodárný účinek i na celkové zdraví psího organismu.

www.krmivo-brit.cz

Clipboard02.jpg

Reklama