Také v horkých dnech rádi nosíte krátké kalhoty?

 

Jsou znovuobjeveným hitem posledních měsíců, oblíbené i zatracované „tříčtvrťáky“ se usídlily v našich skříních bez ohledu na sezonu. V létě se nosí do přírody i do města, kombinují se sportovními i elegantními doplňky a oblečením. V zimě se doplní o silonky a vysoké kozačky a sexy model je na světě! Mrkněte se na žhavou nabídku značky TIMEZONE.

 

Nenechte se omezovat zkostnatělými pravidly nošení kratších kalhot, najděte si svůj vlastní styl. Krátké kalhoty skvěle padnou všem typům postavy a jsou táááák pohodlné. Dámy s plnějšími lýtky by možná měly zvolit delší typ kalhot, který končí spíše nad kotníkem. Vybírejte - TIMEZONE má pro každého něco.

 

Sexy bílá romantika

Sněhobílé kalhoty extra vyniknou na krásně opáleném těle. Kalhoty jsou v délce do půli lýtek s malým rozparkem na boku. Příjemný materiál podtrhuje reliéfní proužek. Velmi zaujme netradiční řešení zadních kapes spolu s krásným stahovacím páskem, který podtrhne ladné křivky zadečku. Kalhoty zdobí řada patentů, které zatraktivňují tento zajímavý model.

Cena: 2.200 Kč

K dostání v síti obchodů TIMEZONE

 

Vykveťte do krásy!

Stylové kalhoty se spoustou kytiček jsou letošním hitem. Spousta praktických kapes a dalších příjemných detailů, včetně našitých aplikací a stahovacích šňůrek, přizpůsobí každý model přesně vašim požadavkům. Delší nohavice dávají tušit, že ukryjí případný nedostatek před zraky kolemjdoucích.

Cena: 1.800 Kč

 
Nikdy nezklamou!

Džíny jsou prostě klasika, na kterou se lze kdykoli 100% spolehnout! Zkuste nový model TIMEZONE s úžasně propracovanými zadními kapsami a spoustou příjemných detailů. Ohrnuté lemy nohavic se pomalu stávají evergreenem, který riflím dodá ten správný švih. Teď už jen vybrat ten správný pásek nebo alternativně šátek a hurá ven.

Cena: 2.100 Kč

K dostání v síti obchodů TIMEZONE

 

K létu patří pláťáky!

Není nad pohodlí plátěných kalhot, umožňují příjemné nošení,  mívají zajímavý vzhled a nabízí řadu možností, k čemu a kam je vzít. V pase se pohodlně přitáhnou, nebo se do poutek vloží kontrastní pásek, aby vynikl štíhlý pas. Kapsy s klopami na patentek zaručí, že neztratíte žádný klíč ani drobné mince, které do nich vložíte.

V nabídce jsou v bílé a černé variantě. 

Cena: 1.800 Kč

K dostání v síti obchodů TIMEZONE

 

 


Něco pro pány

 

Prostě pohoda!

Nikde neškrtí, jsou pohodlné a báječně se v nich tráví dovolená nebo příjemné nedělní volno u vody. S jednobarevným tričkem nebo sportovní košilí udělají spoustu parády. Kalhoty s kostkovaným vzorem jsou ve světlém provedení. V pase i dole na nohavicích jsou stahovací gumičky, které přizpůsobí model požadovaným rozměrům.

Cena: 1.800 Kč

K dostání v síti obchodů TIMEZONE

  

Džíny? Ano! A s patinou!

Patina na džínech prostě musí být! Zvolte krásné tříčtvrťáky středně modré barvy s nepravidelně vyšisovanými detaily. Oranžové prošití přímo volá po oranžovém tričku případně botách ve shodném tónu. Velké kapsy s ozdobným švem se hodí, stejně jako pátá postranní kapsa u kolene. Při navlékání pásku oceníte zajímavý detail, který umožní, aby značka TIMEZONE byla jasně čitelná. Velké T spolu s nápisem TIMEZONE lze provléci a umístit nad opasek.

Cena: 1.900 Kč

K dostání v síti obchodů TIMEZONE 

Reklama