62bed5cad586bobrazek.png

Také jste milovníci grilování? My jsme se rozhodli, že v redakci vyzkoušíme aktuální nabídku dobrot pro grilování. Co dobrého jsme nakoupili v Albertu?

Grilování miluje většina z nás. Není to jen o tom si pochutnat na grilovaných pokrmech, ale také se sejít s přáteli, s rodinou a užít si to. Skvělé je, že grilovat se dá mnoho pochoutek, a to nejen maso. Sýry, zelenina nebo speciální výrobky určené pro vegetariány a vegany. Ke grilování je také třeba nakoupit pečivo, přílohy ve formě zeleniny nebo v poslední době velmi oblíbené chuťovky tapas.

62bed4234110dobrazek.png

Tapas jsou nejrůznějšími delikatesy, které se skvěle hodí pro příležitosti setkávání jako jsou jarní grilování s rodinou, narozeninové oslavy či popracovní posezení s kolegy. Tapas jsou dostupné v kamenných prodejnách za ceny v rozmezí 50–90 Kč. Produkty si zákazníci mohou nakoupit v akci 2+1 (nejlevnější nezaplatí).

Rádi vás seznámíme s našimi tipy, které jsme nejen nakoupily, ale také pak v redakci s ostatními testovali. Vyrazit do Alberta na nákup, pokud máte v plánu grilování je podle nás sázka na jistotu! Je skvělé, že v nabídce jsou již připravené potraviny, které stačí jen vybalit a dát na gril.

62bed45dc5f0cobrazek.png

V Albertově pekařství jsme sáhli po bulkách, které jsou super pro burgery a také po chlebu z žitného kvasu. Pečivo krásně vonělo, a tak se nám hned na začátku nákupu začaly sbíhat sliny. Kromě pečiva na naší grilovačce nesmí chybět zelenina. Ať v podobě salátů, tak jen tak nakrájená na prkénku. Pro salát je dobré využít již připravenou směs z několika druhů salátu.

62bed489e4750obrazek.png

Neodolali jsme a nakoupili také několik druhů chutných tapas, které jsou startovní „chuťovkou“ před tím, než se urgiluje maso. Sáhli jsme po quacamole, mascarpone s chippy, balení tří druhů tapenád, sýrové tapas, olivách se sýrem… nabídka je opravdu velká, můžete si vybrat, na co máte chuť.

62bed4714c20eobrazek.png

Pro milovníky masa máme dobrou zprávu. V Albertu nakoupíte od marinovaného masa až po skvěle namleté a ochucené burgery z velmi kvalitního hovězího masa – například burger Angus obsahuje 97% hovězího masa z plemene skotu Angus. Zajímavostí je mleté maso „Pleskavica“ ze směsi hovězího a jehněčího masa. Samozřejmou součástí masných produktů pro grilování je několik druhů klobásek.

62bed4ec4829dobrazek.png

Pokud milujete grilované sýry, tak vám rády doporučíme Polooštiepky uzené a pikatní fíkovou omáčkou nebo Camembert s brusinkovou omáčkou nebo s barbeque omáčkou, všechny tyto sýry jsou určené přímo na gril.

62bed53e94a42obrazek.png
Jestliže mezi pozvané hosty na grilování přijde nějaký vegetarián či vegan, určitě v Albertu koupíte dobrotu i pro ty, co nejedí maso. Naším tipem jsou například celozrnné placičky Bio falafel nebo Seitanové tyčinky, tofu karbanátky, čočkový burger nebo Bio vital burger s červenými fazolemi. Ocení určitě i Tofu natural, který si mohou okořenit podle chuti, který je na grilu také velmi chutný. Nebo je v nabídce tofu i marinované.

62bed5697e779obrazek.png

Celou nabídku produktů pro grilování v Albertu najdete na Albert.cz/gril

V Albertu seženete pro grilování vše, co potřebujete. I dřevěné uhlí.

sss.gif

Naše inspirace na Albert.cz/gril

62bed57cdcdfbobrazek.png

Reklama