salsiciafinal.jpg

Nabídka je každý rok velmi široká a uspokojí nejen milovníky masa, ale i všechny, kdo rádi grilují zeleninu, ryby nebo sýry. Jestliže účastníci vaší grilovací párty milují maso a uzeniny, budete mít opravdu z čeho vybírat. V nabídce je namleté maso na burgery, marinované maso, připravené špízy nebo hotové klobásky a spousta dalších dobrot. Vyberou si ale i ti, kteří maso nejí a dávají přednost třeba sýrům. Nebo snad máte chuť raději na čerstvou rybu či mořské plody? Spolehněte se na to, že v Albertu koupíte opravdu vše. 

My jsme se již tradičně zajímali o produkty z masa. Víme, že sázkou na jistotu je například Nature’s Promise Bio Hovězí burger, který obsahuje 97% hovězího masa. Nezklame ani šťavnatý Angus burger z řady Albert Excellent a k tomu báječné bulky.

Rychlá příprava a intenzivní zážitek! Přesně to je pálivá grilovací řada PIRI-PIRI, která je přímo stvořená pro fanoušky ostrých chutí. V marinádě z portugalské chilli papričky na vás čekají sous vide PIRI-PIRI žebra, vepřová krkovice nebo Královská kuřecí křidélka PIRI-PIRI, ale i pikantní burgery. Pro menší hlad se hodí i PIRI-PIRI špekáčky nebo tyčinky. Vše stačí hodit na gril a užít si nezapomenutelný ohňový zážitek se vším všudy.

tycinky-klobasa.jpg

Nemohli jsme odolat a v našem nákupním košíku se jako první ocitly pikantní PIRI PIRI masové tyčinky. Obsahují 90% masa a jsou dle informací na obalu extra pálivé. Následně jsme je v redakci grilovali a musíme potvrdit, že jsou opravdu ostré. Jejich štiplavá a výrazná chuť nás velmi nadchla. V porovnání s klasickými klobásami je to příjemná změna. Zkrátka něco trochu jiného, pikantního, co vám rozehraje chuťové buňky. Stejný dojem máme z Pikantní klobásy od značky Albert Gril, která je výborně ochucená, obsahuje 77% masa a je bez lepku a bez glutamanu.

spekacky.jpg

Určitě vám rádi doporučíme také Bio špekáčky od značky Albert Gril,které jsou navíc bez lepku a obsahují 85% masa. Balení obsahuje 300 g, což je porce tak akorát pro 4 osoby – v balení najdete 4 špekáčky. Za pozornost stojí také klobása s názvem Salsiccia. Ta není vůbec pálivá a je bez lepku. Chuťově přímo vynikající! Zajímavostí je mleté maso „Pleskavica“ ze směsi hovězího a jehněčího masa.

tomahawk.jpg

Pokud máte rádi maso, pak si vyberte od značky Albert Excellent Tomahawk vepřový steak. Díky skvělému poměru libového masa a tuku je přímo ideální na gril. Balení má 300g, což uspokojí každého milovníka kvalitních steaků.

ryby.jpg

Jestliže máte rádi ryby, navštivte regály s produkty označené jako Albertův rybí trh. My jsme si tady vybrali krevety a filet z tresky, ale najdete tady i pstruha, pražmu nebo oblíbené sushi. Všechny zmíněné mořské ryby nesou označení ASC nebo MSC, které zaručují, že ryba pochází z ekologicky a společensky odpovědného chovu nebo udržitelného mořského rybolovu.

64b8f3785a08esyry.jpg

Milovníky grilovaných sýrů budou tradičně lákat Pološtěpky nebo Camemberty s barbecue kořením, které jsou pro grilování naprosto ideální. Výborný je i sýr řeckého typu HELLENIKOS, jenž také najdete pod lokální značkou Albert Gril. Nemůžeme ale zapomenout na Sýrové uzené tyčinky! V redakci jsme je druhý den grilovali a moc nám chutnaly!

pecivo.jpg

V sekci pečiva si určitě nakoupíte ke grilovaným pochoutkám i burgerové bulky, chléb nebo bagety. My jsme vyzkoušeli Mlynářskou žitnou veku a také Mlynářskou briošku, která je v podstatě sladká. V kombinaci se slanými grilovanými pochoutkami je to ale velice inspirativní chuťová kombinace, rozhodně vyzkoušejte!

proseco-zelenina.jpg

Rajčata, okurky, žampiony nebo cukety. V Albertu nakoupíte zeleninu či ovoce, které se hodí na grilování nebo jako suroviny pro přípravu salátu. Samozřejmě v prvotřídní kvalitě a čerstvé.   

64b8f440193e8proseco.jpg

Tím nejlepším na konec jsou nápoje a to zejména oblíbené prosecco! Také ho máte tak rádi jako my? Pak můžeme doporučit novinky od privátní značky Sommelier Collection! Chtěli jsme ochutnat všechny tři druhy, ale prosecco s růžovou etiketou bylo beznadějně vyprodané hned v několika obchodech.

Užijte si grilování! Budeme rádi, když vás naše inspirace bude bavit a ochutnáte něco z našich tipů

– z našeho redakčního nákupu, který jsme zrealizovali v Albertu.

Více inspirace najdete na stránkách www.albert.cz
64aff24720ca7obrazek.png

Reklama