Oblíbené zábavní centrum TEPfactor oslavilo na konci září své 5. narozeniny. Za tuto dobu si oblíbenu týmovou hru vyzkoušely již desítky tisíc osob z řad firem, škol, rodin a skupinek přátel. V současné době je možné vybrat si mezi dvěma pobočkami v České republice a to buď v Chotilsku na Slapech nebo v Praze. Pro velký úspěch hry se ale na příští rok připravuje otevření pobočky v Mikulově a TEPfactor dokonce expanduje až do Dubaje.

TEPfactorV TEPfactoru je především cesta cílem, nejdůležitější je pobavit se a zažít něco nového. Herní úkoly si vybere každý podle své preference a kondice bez nutnosti splnit vše. Mezi úkoly najdete jak ty na fyzičku, tak takové, které vice než vaše svaly zaměstnají vaší hlavu. Záleží na každém, jakou strategii zvolí a kde bude chtít začít a kde skončit. Herní úkoly se dají řešit v libovolném pořadí a na každý úkol má tým TEPfactorneomezený počet pokusů. Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky je časový limit. Při neúspěšném plnění úkolu dostane každý hráč ještě druhou šanci. TEPfactor je inspirován populárním televizním pořadem pevnost Boyard.

V současném deštivém počasí a při zkracujících se dnech, kdy TEPfactorbudeme stále více hledat zábavu uvnitř je TEPfactor ideálním místem, kde se zaručeně pobavíme. Pobočka v Chotilsku na Slapech nabízí kromě samotné hry také zastřešenou pláž, možnost ubytování ve stylových bungalovech a restauraci a je tak ideálním místem pro víkendovou zábavu nebo firemní výjezd. Pražská pobočka zase nabízí snadnou dostupnost v TEPfactorhlavním městě a protože je hra celkově kratší a plní se méně úkolů, slouží jako zábava na odpoledne nebo jako místo pro školní výlety či firemní večery.

Jako novinku si letos TEPfactor ve spolupráci se společností Albi připravil stolní hru TEPfactor, která byla v létě uvedena na trh. Jde o originální českou párty hru na motivy oblíbené teambuildingové aktivity. Hráči procházejí místnosti TEPfactoru, spolupracují při řešení TEPfactorrozličných kreativních, vědomostních nebo logických úkolů. Výzvy, které hra před hráče postaví, zahrnují například zkoušky paměti, pantomimu, kreslení nebo hledání odpovědí na záludné otázky. Cílem je spojit síly a rozluštit tajenku jako první! Hra je k dostání v TEPfactoru, na e-shopu TEPfactor, v obchodech nebo na Albi eshopu a je určena pro 2 až 16 hráčů.

www.TEPfactor.com

www.facebook.com/TEPfaktor

Reklama