fiala.jpg

Foto: TV Nova

Bezprostředně po nehodě Hanák podstoupil operaci, u níž asistoval snad celý tým kamenické nemocnice. Po několika hodinách boje o záchranu jeho života byl jeho stav stabilizován a jak jeho zdrcená manželka Zita (Jana Holcová), tak všichni kolegové si mohli oddychnout. Hanák žije! Jenže to trvalo jen krátkou chvíli a již tento čtvrtek nastanou další komplikace! Hanákův stav se prudce zhorší, má něco se srdcem. Zvládne další náročnou operaci? Probere se z kómatu? A přežije to vůbec? Fanoušci seriálu o dalším osudu velkého oblíbence Ordinace a otce dvou malých dětí živě diskutují na sociálních sítích a odmítají se smířit s tím, že by přišli o další milovanou postavu. 
 
Představitel Petra Hanáka, herec Radim Fiala, je znám svým temperamentem a vtipem, takže hrát Hanáka v bezvědomí je pro něj výzva větší, než by kdo hádal. „Divákovi se může zdát, že je to brnkačka, ležet si v posteli a nic neříkat. Ale opak je pravdou. Není úplně pohodlné mít zavřené oči v kuse až padesát minut, nehýbat se, držet intubační rouru v puse tak,  aby se  ani nehnula, nebo, nedej bože, změnila během natáčení jednoho obrazu polohu, byť jen o několik centimetrů. Divák totiž není hloupý a všech těchto věcí si náležitě všímá. Na druhou stranu teď o to intenzivněji vnímám a poslouchám kolegy na place a musím říct, že někdy je opravdu velmi těžké, ne- li nemožné udržet pokerface,” směje se Radim. 
 
A fanouškům Ordinace další Hanákův osud nastiňuje takto: „Chápu, že se diváci o Hanáka bojí. Ale on už přežil kde co - dvakrát malárii, exotickou horečku, několik střelných a jiných zranění za hranicí mortality. A to nepočítám ztráty jeho nejbližších, to by i vola strhalo. Já bych ale na jejich místě měl spíš obavu, jak se to celé bude ubírat dál. Jestli Hanák přežije, bude i nadále takovým, jakým byl dosud? Nebo možná tvůrci pro diváky připravili nějaké úplně jiné překvapení?”  
 

Ordinace-EPI-1059-011.jpg

Foto: TV Nova

Zdroj: Tisková zpráva TV Nova

Reklama