63c7da8182069obrazek.png

Stačí se zasnít

Inspiraci hledat v přírodě a jít vždy ruku v ruce s aktuálními trendy, tato aspirace vystihuje řadu Classic nejlépe. Zmíněná kolekce podlah belgického výrobce Quick-Step nyní přináší ještě širší nabídku kvalitních, stylových a současně dostupných podlahových designů.

Šéfdesignérka Quick-Stepu Joyce van Waeleghem k inovaci stávající řady dodává: „Kolekce Classic nabízí různé úpravy dubového a teakového dřeva, od bílých odstínů, přes šedé, šedobéžové až po hnědé. S celkem čtyřiadvaceti stylovými dekory je tak nyní voděodolná laminátová podlaha Classic vhodná pro každou místnost, vkus i rozpočet, a docílíte s ní jak luxusního stylu, tak rustikálního. Stačí popustit uzdu představivosti, možnosti jsou takřka neomezené.“

63c7dabc8df64blobid0.png

Věrná přírodě

Každý z designů je vytvořen pomocí unikátní technologie Quick-Stepu, která zajišťuje velmi rafinovanou strukturu dřeva, a to jak na pohled, tak i na dotek. Výsledkem je čtyřiadvacet „přírodních” podlah Classic, které jsou udržitelnou volbou jak díky šetrné výrobě, tak díky dlouhé životnosti garantované pětadvacetiletou zárukou.

63c7db33cdd94blobid0.png

O Quick-Stepu

Quick-Step je značka kvalitních podlah vyráběná společností Unilin. Neustálý výzkum a inovace udělaly ze značky Quick-Step jednoho z nejsilnějších hráčů v podlahovém průmyslu na světě. Do povědomí se dostala nejen díky svým vysoce kvalitním produktům, ale také díky ojedinělémýu pokládkovému systému Uniclic, ke kterému není zapotřebí lepidlo. Quick-Step postupem času vytvořil samostatnou kategorii ve světě podlahových krytin – podlahy, které se rychle instalují a snadno udržují ve všech situacích. V současné době nabízí laminátové, vinylové či parketové krytiny ve více než 100 zemích. Je skutečným lídrem v oblasti designu, inovace a kvality.
 

Reklama