Právě jablečné cidery byly hitem letošního léta a i přesto, že jsme hlavně národem pivařů, jejich obliba stále stoupá. Jsou lehké, osvěžující, lehce perlivé a mají výraznou ovocnou chuť. I proto se stávají vítanou alternativou k pivu, vínu nebo míchaným nápojům.
5f5b3b1e5a0e7obrazek.png
Jak chutná správný cider?

Jemně perlivý jablečný cider je lehčí než víno, méně hořký než pivo a méně sladký než míchané nápoje i průmyslové limonády. Takže nejen skvěle chutná, ale díky svým vlastnostem se hodí i jako osvěžující drink na večer s přáteli, jen tak vám totiž nezamotá hlavu.
5f5b3b3dc4bb4obrazek.png
Základem každého dobrého cideru je výběr správných surovin. Royal Dog Cider spolupracuje s moravskými sadaři, kteří ve svých sadech pěstují nejrůznější odrůdy jablek. Některé odrůdy se vyznačují medově sladkou chutí, některé jsou naopak šťavnaté až příjemně nakyslé. A právě ve spolupráci se sadaři, kteří chuť svých jablek znají opravdu do posledního detailu, vznikl vyladěný poměr jednotlivých odrůd tak, aby výsledná chuť byla přesně taková, jaká má u cideru být – Royal Dog Cider je šťavnatý, správně vyvážený, jemně kořenitý a maximálně osvěžující. A že se to opravdu povedlo, potvrzuje i první místo v soutěži PIVO ČR 2017 v kategorii ciderů a třetí místo v soutěži WORLD CIDER AWARDS 2019.

Svěží, přírodní a vyladěný

Kvalitní suroviny a poctivá výroba Royal Dog Cideru jsou zárukou skvělé chuti i nejvyšší kvality. Nápoj neobsahuje žádná umělá barviva, sladidla a dokonce ani lepek, takže si na něm mohou bez obav pochutnat i celiaci. Nižší obsah alkoholu z něj dělá skvělého společníka nejen na párty, ale také na piknik nebo na výlet, protože je balený v praktických plechovkách. Můžete si s ním udělat také pěkný večer doma s jistotou, že ráno budete svěží a bez bolehlavu, který občas přichází po jiných nápojích. Cider nejlépe osvěží s pořádnou dávkou ledu, v chladu zase zahřeje jeho horká verze se skořicí a pomerančem. Na zdraví!
5f5b3b118b061obrazek.png

Více na ROYALDOGCIDER.CZ
5f5b3b67c7b64obrazek.png

Reklama