Objevte kávové tradice celé planety s nejnovějšími kávami Lungo od Nespresso

Řada World Explorations zve zákazníky na cestu kolem celého světa, na níž objeví nové chutě a prohloubí své znalosti kávy. Zahrnuje intenzivní směsi Cape Town Envivo Lungo a Stockholm Fortissio Lungo stejně jako vyváženější Vienna Linizio Lungo a Tokyo Vivalto Lungo. Na své si zde ale přijdou i milovníci jemnější kávy díky směsím Shanghai Lungo a Buenos Aires Lungo, které jsou inspirovány chuťovými profily tohoto asijského a jihoamerického města.

Nespresso World Explorations jsou oslavou tradičních kávových momentů z celého světa, ať už kulturou vídeňských kaváren, v nichž se káva lenošivě popíjí od rána do večera, nebo přestávkou na kávu Merienda, jež se drží v Argentině v pozdním odpoledni a zahrnuje kromě kávy sladké i slané jídlo. Posláním této řady je zachytit atmosféru, chuť a aromata některých z nejobdivovanějších měst světa.

World Explorations Shangai Lungo


World Exploration Shanghai Lungo je poctou nově vznikající moderní kávové kultuře Asie v podobě charakteristické lehce pražené směsi káv Arabica z Keni, Číny a Indonésie. Tóny bobulovitého ovoce a jemná kyselost této kávy nejlépe vyniknou ve větších šálcích tak, jak ji pijí místní. Cena za balení je 109 Kč /10 kapslí/.

World Explorations Buenos Aires Lungo

World Explorations Buenos Aires Lungo se inspiruje bohatou gastronomickou kulturou Argentiny, pro kterou je typická nasládla chuť. Mísí jemně praženou Arabicu z Kolumbie s Robustou z Ugandy, jež dává vyniknout charakteristickým tónům cereálií a sladkého popcornu. A jelikož v Buenos Aires preferují jemnou nasládlou kávu s krémovou chutí z větších šálků, můžete zkusit toto Lungo podávat se štědrou dávkou mléka a cukru. Cena za balení je 109 Kč /10 kapslí/.

World Explorations Cape Town Envivo Lungo

Směs World Explorations Cape Town Envivo Lungo odráží jihoafrickou preferenci asijských káv, které místní chutě formovaly. Kombinace zrn Arabicy a Robusty z Indie vyniká v intenzivním a plném Lungu s výraznou hořkostí a dřevitým aroma. Pokud si chcete tuto kávu vychutnat jako místní, pomozte rozvinout její hladké pražené tóny trochou mléka. Cena za balení je 109 Kč /10 kapslí/.

World Explorations Tokyo Vivalto Lungo

Japonci mají rádi bohatou kávu s vyváženou elegantní vůní. Aromatický profil kávy World Explorations Tokyo Vivalto Lungo zachycuje tento charakter díky rafinovaným Arabicám z Etiopie a Mexika, které nabízejí komplexní květinovou chuť se špetkou nakyslosti. Pokud chcete tuto kávu pít jako místní, připravte si ji černou do velkého šálku a vychutnávejte si ji pomalu, aby se mohlo rozvinout její bohaté aroma. Cena za balení je 109 Kč /10 kapslí/.

World Explorations Stockholm Fortissio Lungo

World Explorations Stockholm Fortissio Lungo zve kávové nadšence na lenivou procházku ulicemi Stockholmu. Tato směs v sobě snoubí kombinaci monzunovaných zrn Malabar a Arabicy z Kolumbie v podobě intenzivního sladkého šálku kávy s jemnými tóny hořkosti. Pokud si chcete tuto chuťově bohatou kávu vychutnat jako praví Švédi, můžete si ji vypít s rodinou a přáteli nad talířem skořicových šneků. Cena za balení je 109 Kč /10 kapslí/.

World Explorations Vienna Linzio Lungo

Káva Nespresso World Explorations Vienna Linizio Lungo je poctou tradici vídeňských kaváren a mnoha různým receptům jemné vídeňské kávy. Propojuje v sobě sladká zrna Arabicy z Brazílie a Kolumbie jemně pražená našimi odborníky tak, aby vynikly jejich sladové a aromatické tóny. Pro autentický zážitek si můžete šálek Lunga dolít horkou vodou a podávat jej s kouskem čokoládového dortu. Cena za balení je 109 Kč /10 kapslí/.

Řada káv a příslušenství Nespresso World Explorations je k dispozici online a v buticích Nespresso od 18. ledna 2021.

Více na NESPRESSO.CZ

Reklama