r1SS.jpg

Nebo si troufnete jít ještě o krok dále, a vydáte se na cestu kompletní renovace svého příbytku? Pokud b je správně, začněte podlahou podle svého gusta z bohaté kolekce Alpha Vinyl. Tato produktová řada belgické společnosti Quick-Step je jako stvořená pro renovace, jelikož prkna můžete jednoduše položit dokonce přímo na stávající podlahu. Starý pokoj na nový, hipstersky retro interiér, tak přeměníte v cuku letu.

r2.jpg

Eklektický mix
Trend retra nás vyzývá k návratu do minulosti a ke kombinování stylů různých dekád. Oblé tvary z let 50. jdou ruku v ruce s geometrickými vzory swingujících šedesátek i psychedelickými potisky let 70. Retro barvy, jako jsou avokádově zelená, hořčicová, jasně oranžová a tmavě hnědá vás teleportují zpátky do doby, pro kterou byla signifikantní jednoduchost. Přidejte oblé křivky vintage designu pomocí velkých sedacích pufů, závěsných oválných křesel a otomanů. To vše nakombinujte s art deco zrcadly nebo lampami, tapetami s kontrastujícími kaleidoskopickými motivy nebo předměty ze starodávně působícího sametu či ratanu. Trendy jsou příští rok jednoduše o odvaze. Čím více popustíte uzdu fantazii, tím výraznějšího eklektického mixu docílíte. Stačí následovat svou intuici a nechat promluvit svou osobnost. Možné je úplně vše a dovolené také!

r3.jpg

Podlaha jako pojítko mezi jednotlivými styly
Toužíte po kompletní změně interiéru? Pak zvolte podlahu jako propojující prvek mezi jednotlivými eklekticky´mi elementy. Quick-Step vyvinul skutečného chameleona mezi podlahami, Alpha Vinyl se totiž hodí do zcela jakéhokoliv prostoru. Na výběr máte ze širokého spektra dekorů – od světlého dřeva po tmavé – které si rozumí s jakýmkoliv stylem.

A co byste řekli na stylový mramor Carrara, a třeba dokonce v takové korálově růžové? Tím dodáte vintage prostoru akcent modernosti. Instalace podlahy Alpha Vinyl je skutečně hračka, takže zapadne i do rámce jednoduchých a časově nenáročných renovací. Nemusíte se vypořádávat s žádným nepořádkem z lepidla, prkna do sebe stačí jednoduše zakliknout, a je hotovo. Alpha Vinyl navíc můžete nainstalovat na téměř jakýkoliv povrch. Díky pevnému rigid jádru nemusíte ztrácet čas odstraňováním dlaždic nebo vyrovnáváním povrchu. A i když se necítíte jako mistr kutil, můžete dopřát své domácnosti trendy retro look pomocí inovativní technologie od Quick-Stepu.

r4.jpg

Novinka! Quick-Step posouvá hranice inspirace
Quick-Step se rozhodl zahájit rok 2022 s novinkou. Jako rozšíření témat, kterými dlouhodobě inspiruje veřejnost a šíří povědomí o trendech a designu, přináší Quick-Step Design Talks, sérii inspirativních podcastů se zajímavými osobnostmi ze světa designu a umění.
Moderátorkou nového mediálního formátu značky je popularizátorka designu, novinářka a šéfredaktorka magazínu Elle Decoration Eva Slunečková. Podcasty budou k dispozici v audio podobě na kanálech Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts, ve formě videa na YouTube a webových stránkách Quick-Stepu.

První díl podcastu se věnuje tematicky barvám z perspektivy uznávaného malíře a vizuálního umělce Jana Gemrota.

Více na Quick-step.cz
62345ea6414aaobrazek.jpg