Emily v Paříži

První řadu Emily v Paříži zvládly některé ženy za jeden víkend a netrpělivě vyhlížejí pokračování. Na to si ale ještě počkáme. Hlavní hrdinka Emily se v seriálu nebojí extravagantních modelů a podobnost se stylem oblékání Carrie ze Sexu ve městě je více než náhodná. My jsme ovšem vybraly umírněnější outfit, jehož základem je výrazný fuchsiový kabátek Only ze Zootu (2 029 Kč). Dalšími složkami jsou kalhoty v koženém vzhledu F&F (399 Kč), duhová mikina Color Pleasure z sd-fashion (980 Kč), bílé tenisky Skecher z obuvi Deichmann (1599 Kč) a kabelka Jenny Fairy z CCC (399 Kč).


Foto: Netflix

Dámský gambit

Nadšené ohlasy v poslední době sklízí také série o talentované a cílevědomé šachistce jménem Beth Harmon. Outfity jsou vzhledem k době retro a nám do oka padl bílý look. Ten náš podobný jsme vytvořily z bílého kabátu Esqualo ze Zalanda (3300 Kč), z bílých kalhot Milly z e-shopu Cellbes (849 Kč) a černého pulovru F&F (249 Kč). Doplňky představují bílé rukavice, které nabízí e-shop protrenink (299 Kč), bílý zimní baret Rino and Pelle z chicshop (439 Kč) a bílé kotníčkové boty Jenny Fairy prodejce CCC (849 Kč).


Foto: Netflix

Gilmorova děvčata: Rok v životě

Všichni milovnice, a určitě i někteří milovníci, Gilmorových děvčat zajásali, když se v roce 2016 objevilo na Netflixu pokračování v podobě čtyř nových dílů. Následné zklamání z otevřeného konce tu raději rozebírat nebudeme. A tak se pustíme rovnou do zimního outfitu Lorelai Gilmore starší. Růžový kabát Usha nabízí Zalando (3830 Kč), džíny do zvonu seženete v prodejnách Tesco pod značkou F&F (499 Kč), halenku s puntíky na shop.steilmann (1299 Kč). Dalšími položkami jsou šála z mall (299 Kč), čepice F&F (149 Kč) a kotníčkové šněrovací boty Landrover z Deichmann (999 Kč).


Foto: Profimedia, Netflix

Vévodkyně

Pokud vám nevadí nekorektní a někdy i docela sprostý humor, podívejte se na seriál Vévodkyně. My jsme z něj vybraly červený monochromatický look. Kabát je značky s.Oliver z aboutyou (2079 Kč). Červené tričko prodává online-textil (144 Kč), červenou plisovanou sukni H&M (599 Kč). Zlatý opasek se dá sehnat na e-shopu Mango (719 Kč) a posledním kouskem outfitu je kabelka se zlatou sponou New Look ze Zalanda (480 Kč). 


Foto: Netflix

Mělas to vědět

Nebývalé popularitě se v poslední době těší také seriál Mělas to vědět v hlavních rolích s Hughem Grantem a Nicole Kidman. My jsme z něj vybraly jednoduchý outfit v podzimních barvách. Vévodí mu petrolejový kabát z umělé vlny v maxi délce Bonprix (1499 Kč). Pod ním je svetr z madmaxfashion (979 Kč). Další složku outfitu tvoří sukně z umělé kůže John Baner opět z Bonprixu (579 Kč) a černé nízké kozačky s hadím vzorem prodává Deichmann (499 Kč) a momentálně jsou ve slevě. 


Foto: Profimedia

Čtěte také:

Reklama