profimedia-0191952440.jpg
Foto: Profimedia

Jedním z nejikoničtějších stylů princezny Diany jsou ginghamové kalhoty, které se nosily v 80. letech. Matka princů Williama a Harryho byla v roce 1986 několikrát vyfotografována v bílo-růžovém kousku, který sladila s bílými mokasíny a bílou košilí. Kalhoty měla například na zápase póla nebo na snímcích před svým venkovským sídlem Highgrove, kde je doladila ještě růžovým svetříkem.

FotoJet-1-.jpgKalhoty H&M / svetr Breuninger / mokasíny eobuv /košile Reserved
Foto: Profimedia/Se souhlasem H&M, Breuninger, eobuv, Reserved

Inspirovat se tímto outfitem můžete i letos. Téměř totožné kalhoty i ve stejných barvách totiž letos prodává H&M za 699 Kč. K dispozici jsou ve velikostech 32 až 50 a ve čtyřech barvách. Ale pro inspiraci lady Di je nutné sáhnout samozřejmě po růžových. Navíc je letos velkým trendem styl Barbiecore, a to nejen díky nadcházejícímu filmu Barbie.

Gingham je vzor oblíbený královskou rodinou a ráda ho obléká i Kate. Navíc je věčný, takže se nemusíte bát, že by tyto kalhoty vyšly z módy. Využít je můžete celé jaro i během léta. Dianiny ikonické outfity rezonují u starších i mladších nakupujících, a tyto kalhoty jsou prostě šik.

Zdroje: H&M, Profimedia

Reklama