5c7fe9aa47e76obrazek.png
5c80ea5626c07obrazek.png
Žlutá zkrátka a dobře k jaru patří. Z psychologického hlediska se s ní neváže žádná negativní emoce a z toho módního, žlutá vám dodá velmi jednoduše jiskru a dokonale zvýrazní i ten nejjednodušší outfit.

Existuje ale celá škála této živé barvy, stačí, když si zvolíte tu, co sedne vašemu tónu pleti nebo barvě vlasů. Blondýnky jsou jako stvořené pro odstín vanilkové, ledově žluté nebo pastelové, brunetky a černovlásky to mají snadné a mohou na sebe hodit prakticky jakýkoliv odstín, zrzky by měly vsadit na odstíny teplé, které sahají až k tónům hnědé nebo oranžové. Budou perfektně ladit s jejich ohnivými vlasy.

Žlutá jako živý detail
zl1.jpg

Pokud této barvě zase tak úplně nefandíte, není nic jednoduššího než sáhnout po doplňcích, případně žlutou směřovat na spodní část oblečení, tedy na sukně a kalhoty. Jinými slovy – dál od obličeje. Boty, kabelka nebo třeba brýle se žlutými skly perfektně rozsvítí i ten nejčernější outfit.

Žlutá jakou součást outfitu
zl2.jpg

Jestliže žluté fandíte, jednoduše ji zařaďte do vašeho běžného šatníku. Noste ji do práce, protože pokud něco letos frčí, jsou to široké kalhoty s puky, blejzry nebo volné propínací nebo zavinovací sukně v midi délce. Bavit vás mohou i vanilkově žluté džíny nebo třeba šaty.

Žlutá od hlavy až po paty
zl3.jpg

Tato sezona je plná výzev. Je o výrazných barvách a minimu strachu nosit je klidně od hlavy až po paty. A to nás baví! Co takhle kalhotový kostýmek v pánském stylu nebo žlutá sukně s volným svetrem v jiném odstínu žluté? Obojí je dovoleno a obojí je super trendy! V městské šedi budete nepřehlédnutelná.

Také si přečtěte:

Reklama