Německá módní a lifestylová značka s.Oliver si na září připravila rozšířený výběr kalhot.  Dámská i pánská kolekce zahrnuje sadu čtyř různých typů. Výběr je na vás! Kalhoty se liší stylem, barvami i střihem, tudíž si každý přijde na své. Společná je pouze cena, a to příznivých 1.399,- Kč.

Pohodlný casual styl do města i přírody

s.OliverZatímco pánská čtveřice se drží především denimu, modely se záměrně zmačkaným efektem v podstatě odlišuje střih a barevné provedení, set kalhot pro dámy je rozmanitější. Liší se stylem, střihem, barvami, variace najdete u použitých materiálů, zpracování kapes, zakončení nohavic i způsobu zapínání. Skinny střih džínsů s úzkými nohavicemi a pleteninovým efektem nad koleny v černé barvě a rockovém stylu alternuje s modely decentně inspirovanými tématy outdoor a military. Nabídku doplňují pohodlné sportovně elegantní tmavě modré kalhoty s jemným proužkem.

S.OLIVER MUST-HAVE TROUSERS  

PRO NI

S.OLIVER MUST-HAVE TROUSERS   PRO NI

PRO NĚJ

PRO NĚJ

Společnost s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG
Přední módní a lifestylová firma byla založena před více než 40 lety Berndem Freierem. Během několika desítek let se stala jedním z předních módních řetězců nejen v Německu. V současné době patří s.Oliver mezi dvacet největších oděvních společností v Evropě.

V rámci ČR pořídíte sortiment s.Oliver v 15 vlastních prodejnách, více než 40 partnerských obchodech, pasážích 13 hypermarketů sítě Globus i na e-shopech (např. Mall.cz). Na českém trhu módní značka dlouhodobě podporuje například Nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci, zaměřující se na pomoc seniorům.

Více o firmě najdete na těchto stránkách: www.soliver.com a facebook.com/s.Oliver.cz.

s.Oliver

 

Reklama