Blake Lively můžete buď vidět na červeném koberci v dokonalé róbě a s dokonalým make-upem, anebo v pánském obleku, který má šmrnc, a který jí perfektně sedí. Její styl je vždy dotažený do nejmenšího detailu, přesto se nedočkáte žádného kýče, přeplácanosti nebo nevkusu. Takhle holka to prostě umí.
Vybraly jsme pro vás tři outfity – do práce, na rande a na víkend. Kromě toho, že vám to bude náramně slušet, budete navíc i pořádně in! Takže výhra a zase výhra.

Za dámu v pánském

Obleky a kostýmky nadcházející sezonu pofrčí ve velkém. Volné široké kalhoty, pallazo nebo cullotes (v midi délce) a ideálně s kostkovaným vzorem. Čím výraznější kostky, tím lepší. Na koho by kravata byla už příliš, může ji nechat doma a sexy vzhledu docílit tak, že si rozepnete o jeden knoflíček na košili více. Ale pozor, všeho s mírou, pořád se jedná o business styl a vy chcete reprezentovat a budit dobrý dojem.
la1.jpg

Náš tip:
Pokud se necítíte ve vysokých podpatcích, vyměňte je za stylové mokasíny.

V romantickém duchu na rande
la2.jpg

Chcete-li na rande zazářit, vyrazte v sukni nebo šatech. Zapomeňte ale na mini délky, buďte sexy rafinovaná. Vsaďte raději na jiskru v oku, zářivý úsměv a nožky na vysokých podpatcích. Holou kůži odhalujte postupně. Květinky jsou super ženský vzor, který v případě, že už je na vás příliš, můžete shodit koženou bundou.

Náš tip:
Nepřehánějte to se šperky, bohatě postačí výrazný prsten. Dominantním prvkem jsou tu přece šaty.

Na víkend na pohodu
la3.jpg

Džíny a bílá košile. Stará dobrá klasika, která nikdy nezkazí zábavu. Volte ale jednoduchost, žádné díry nebo aplikace, košile bez projmutí, klidně si vezměte partnerovu a vyhrňte si rukávy a ledabyle ji zakasejte do kalhot.

Náš tip:
Na „lítačku“ do centra klidně nazujte bílé tenisky a kabelku vyměňte za batůžek.

Také si přečtěte: