5d09fa9f0a9d5obrazek.png
Během této sezony by vám v šatníku nemělo chybět hned několik základních věcí: šaty, sukně, šortky a bermudy, lehké vzdušné kalhoty, a ještě lehčí a na těle příjemnější vršky. Boty na vražedně vysokých podpatcích klidně nechte na dně botníku, nosí se „placky“, tedy pantoflíčky a sandálky, přesně takové, v nichž váš celkový look rozhodně neztratí na šmrncu. A co víc, nehrozí opuchlé a bolavé nožky.

Vybraly jsme pro vás tři jednoduché outfity, které si klidně oblékněte do práce, na rande nebo třeba na víkendoví výlet. Všechny mají jedno společného – jednoduchost.

50 odstínů bílé

Věděly jste, že Eskymáci rozeznávají až 50 odstínů bílé? My jich asi „vidíme“ o chlup méně, ale to neznamená, že se do pár z nich nemůžeme zahalit od hlavy až po paty.
obrazek.png

Pokud vás tedy nudí tmavé klasické kostýmky, dovolte si v létě se trochu uvolnit a možná i odvázat a dejte sbohem černé nebo modré a raději sáhněte po volnějších kalhotách klasického střihu (klidně i s puky) ve světlém odstínu béžové nebo šedivé a k nim si oblékněte bílou volnou košili, kterou si ledabyle uvažte ve předu na uzel nebo ji zakasejte do kalhot. Zvolíte-li navíc přírodní materiály, budete se se cítit maximálně komfortně. Vyzkoušeno, potvrzeno!

Sexy denim look
5d09f46b7b7a0obrazek.png

O denimu snad ani nemůžeme říkat, že by slavil comeback. Ten je tu s námi pořád a non-stop po celý rok. A my si rozhodně nestěžujeme, protože džínové sukně nebo šaty, ty jsou zkrátka a dobře parádní a velmi slušivé. Zůstaňme ale u těch sukní – zapomeňte na mini délky, vsaďte na pouzdrový midi střih! Ten vám rázem vykouzlí opticky štíhlejší a vyšší postavu. Zvolte světlý denim, a protože je tento materiál z kategorie těch „těžších“, vezměte si k němu lehoučký top. Pak už vám k dokonalosti bude stačit jen vhodný doplněk a je to.

Vsaďte na červenou
5d09f47780e12obrazek.png

Pokud se vám líbí trend šortek a bermud, rozhodně si minimálně jedny pořiďte. Věřte, že je pak budete nosit od pondělí až do neděle. My se přimlouváme za červené bermudy. Volný střih, větší kapsy, střih do pasu a s délkou nad kolena. Vezmete-li si k nim klasické tričko s proužky a bílé tenisky, nikdy nic nezkazíte. Svěží letní barva (červená), klasický oblíbený vzor (pruhy), nestárnoucí doplněk (bílé kecky). Podtrženo, sečteno, jednoduchý, ale stylový outfit.

Také si přečtěte:

Reklama