bedrnovaHelenu Bedrnovou nemusím asi dvakrát představovat. Většině z vás je jistě známá nebo přinejmenším povědomá.

Pokud si pamatujete na televizní pořad o proměnách image „Vypadáš skvěle“, pak vám bude jasné, o kom a s kým bude řeč.

Helena Bedrnová dělala v tomto pořadu módní poradkyni a pod jejíma rukama se měnily šedě oděné myšky ve šmrncovní a sebevědomé ženy. V proměnách image mimo jiné pokračuje dál ve svém Image studiu 3003.

Pochopitelně mě zajímalo, jak vypadá její móda v reálu, a tak jsem s radostí přijala pozvání do jejího nově otevřeného butiku ve Vodičkově ulici.

Pokud byste čekaly nenositelné úlety a divoké výstřelky, byly byste asi zklamané. Nebo právě naopak mile potěšené, protože móda Heleny Bedrnové je elegantní, ženská a hlavně nositelná. Její modely se budou líbit především ženám, které mají rády eleganci s decentním sex-appealem.

bedrnovaNa co se máme zaměřit, až budeme nakupovat nové kousky do svého šatníku?
V letošní nové sezoně vsaďte na neobvyklé střihy a detaily. Módní je nabírání, řasení, balonové efekty, volánky, kaskádové volány, mačkané a vrapované vsadky. Nosí se hlavně pohodlný Safari styl, který je pro letošní sezonu víc extravagantní a chic.

Nosit se budou barevné a výrazné vzory inspirované říší plazů, nebo květinové vzory, tentokrát ale v netradičním, rockovějším stylu. In je také etno a vintage styl.

bedrnovaV módě letos vede romantika, saténové kalhoty, korzety, krajkové šaty, tuniky a sukně. Jestli chcete být v nové sezóně in, určitě si pořiďte krátké cyklistické šortky, průsvitné šaty ve stylu baby doll a retro brýle, u kterých platí čím větší, tím lepší.

Jaké barvy jsou teď nejvíc v kurzu?
Módním hitem jsou přírodní barvy jako béžová, tělová, pudrová, bleděmodrá, olivová, bílá. Ale i zářivé neonky jako pink, červená, tyrkysová, žlutá a zelená. Šedá je pro tuto sezonu nová černá a nejvíce v kurzu je barva modrá, ta vás určitě nudit nebude, protože se nosí v mnoha odstínech, které by vás ani nenapadly.

bedrnovaJakou kolekci jste pro letošní sezonu připravila vy?
Pro letošní sezonu jsem vytvořila designovou kolekci s názvem „Dress to kill“ z linie Evolution. Tato linie zahrnuje inspirativní oděvní originály, které nesou prvky a detaily, které pak rozpracovávám i do limitovaných řad, které vyrábíme a dodáváme do obchodů.

Název „Dress to kill“ zní drsně.
Znamená „Oblékej se, abys zapůsobila“. Myslím, že letošní móda dává ženám mnoho možností, jak poskládat jednotlivé kousky ve svém šatníku tak, aby výsledný efekt byl působivý. Vždy mne potěší, když na ulici potkávám ženy, které jsou inspirativní, stylové a chic. Taková žena obdarovává nejen sama sebe, ale i své okolí. V letošní sezoně jsem se zaměřila na tělovou, béžovou a modrou barvu. Na kolekci jsem použila mačkanou transparentní řasenou krajku, strečový úplet, kůži a dekorativní bižuterii. Důležité pro mě bylo, aby celková koncepce vyzněla něžně a sexy.

bedrnovaCo vás poslední dobou potěšilo, z čeho máte radost?
Naštěstí se mi podařilo sehnat investora, takže jsem mohla v březnu otevřít butik v centru Prahy ve Vodičkově ulici v pasáži U Nováků. Na to jsem se moc těšila, protože mám teď prostor pro prezentaci hlavně mých designových řad, limitovaných kolekcí a oděvních originálů.

V březnu jsem absolvovala módní přehlídku Top styl v Mohelnici, kterou každou sezonu pořádá můj kolega, návrhář Luděk Hanák. V rámci módního show TOP STYL jsem prezentovala autorskou kolekci z řady NEW DESIGN, kterou jsem nazvala CITY STAR.

bedrnovaJako jedna z mála českých návrhářek jste vytvořila svůj vlastní parfém. Jak se mu daří na trhu? Chystáte rozšíření své kosmetické řady?
Parfém se prodává výborně, dokonce před Vánocemi bylo období, kdy byl málem totálně vyprodaný. Co se týká tělového mléka, tak chystám ve spolupráci s firmou, která má na starost výrobu a distribuci, inovaci obalu. Letos na jaře by také měla spatřit světlo bedrnovasvěta řada pěstící kosmetiky. Všechny anti age krémy a liftingová séra jsem testovala na sobě a musím říct, že se firmě všechny produkty, které se budou prodávat pod mým jménem, moc povedly.

Máte při svém náročném programu čas ještě na konzultace s klientkami?
Času je opravdu málo, někdy mám den rozpočítaný opravdu na minuty, a to můj pracovní den končí často až o půlnoci, ale klientky se prostřednictvím Image studia 3003 stále mohou na konzultaci objednat. Image studio má navíc mnoho zajímavých programů zaměřených na změnu image, které zákaznicím poskytuje. Asi nejoblíbenější je program NEW IMAGE 03, který je kombinací kadeřnických služeb a poukázky na oblečení. Na tento program jsme sehnali sponzora, takže je pro klientky velmi finančně výhodný.

Máte nějaké motto pro letošní rok?
S ohledem na současný stav naší ekonomiky jsem si oblíbila rčení „Co tě nepoloží, to tě posílí“ a „Chtěj dělat co musíš, protože pak brzy budeš moct dělat to, co chceš.“

Celou aktuální kolekci si můžete prohlédnout na: http://helenabedrnova.cz

Butiky Heleny Bedrnové najdete v těchto městech:

Praha 4 - DBK Budějovická 1667 Praha 1 - Vodičkova 28 Pasáž U Nováků, Znojmo - Dolní Česká 25, Liberec - Pražská 15, Chomutov - OD Prior Blatenská 63, Hradec Králové - Švehlova 633, Teplice - OD Prior

Jak se vám líbí móda Heleny Bedrnové? Už jste navštívila některý z jejích butiků? Máte nějaký model od této návrhářky?

Reklama