Když jsem byl před mnoha lety na výletě v Olomouci, všiml jsem si tam mladého páru, který do sebe šel zavěšený a obrázek na jejich tričkách dával dohromady velké srdce. Dávali tak na odiv svou párovost i oděním.

Většina chlapů dbá o svůj šatník tak, že v něm má několik oblíbených kousků, ale jinak je jim v podstatě jedno, do čeho je žena ustrojí. To ženám dává neuvěřitelný prostor ustrojit svého partnera k obrazu svému. Stylů je mnoho, každopádně vždycky chcete, aby ten váš chlap byl v oblečení fešák!

Párovost v oblékání

same coupleNěkteré ženy to dělají jen podvědomě, jiné zcela záměrně, totiž vybírají oblečení pro partnera tak, aby pěkně ladilo s jejich vlastním stylem. Barva, střih, to všechno hraje roli. Radostí pro takovou ženu pak je, když se muž sám stará o to, aby byl se svou polovičkou sladěný.

Vzpomínám si, jak jsem potkal při výletě v Olomouci pár, který, když šel bok v boku, měl na tričkách namalované jedno velké spojené srdce. Když se oddělili, zůstala jim jen půlka. V jejich případě šlo bezesporu o ruční výrobu a člověk si jen povzdechl, jak jim to krásně sluší.

Někteří muži však párové oblékání odmítají

V párovém oblékání s partnerem ale musíte být obezřetná. Ne každý chlap je jeho příznivcem jako výše zmíněný mladík. A tak pro jistotu dosahujte párovosti v oblékání jen drobnými detaily, aby si toho ten váš nevšiml. Takovým detailem může být třeba unisexový klobouk, šátek či jiný doplněk.

Téma dne 30. května 2012: Párové oblékání

  • šátekOblékáte se párově?
  • Souhlasí váš partner s párovým oblékáním?
  • Shodnete se v barvách a střihu oblečení?
  • Líbí se vám, když jste s partnerem v oblečení sladěná, nebo to neřešíte, či je vám to dokonce nepříjemné?

Své příspěvky na téma párového oblékání mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Neopomeňte uvést do předmětu mailu heslo, aby se někde nezatoulal a zašlete ho nejpozději do 30. 5. 2012, 15.00 hodin. Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Můžete (ale nemusíte) k němu také přiložit jednu fotku, kde si myslíte, že jste nejlépe párově oblečení. Jeden z příspěvků odměním krásným dárkem, totiž letní oranžový šátek, který můžete použít nejen jako ochranu před sluníčkem, ale i jako stylové šatečky na pláž...

Reklama