Zlomové bylo setkání s Elizabeth Taylor

Luxusní koupelny Valentino jsou přímo nadpozemsky krásné. Noblesní elegance a dokonalá propracovanost dýchají z každého detailu. V roce 1960 založil italský návrhář Valentino Clemente Ludovico Garavani módní značku, která je dnes součástí světoznámé skupiny Valentino Fashion Group. Zlomovým momentem v jeho kariéře se stalo setkání s herečkou Elizabeth Taylor, která se stala jeho obdivovatelkou a exkluzivní klientkou. Módní mág však oblékal i spoustu dalších hvězd, které jeho róby rády nosí na udílení Oscarů. Jeho obdivuhodný talent se odráží i v luxusních obkladech a dlažbách, které jeho značka navrhuje.
5b83ee8261e82obrazek.jpg
Módní mág Valentino oblékal nejen hvězdy na Oscary, ale jeho talent se odráží i v luxusních obkladech a dlažbách, které jeho značka navrhuje. Na obrázku obklad Elite.

Koupelny jsou odrazem jeho „já“

"Měl jsem to štěstí, že se mi podařilo zachovat si svůj vlastní styl i přes velké změny, které móda v průběhu let zaznamenala,“ uvedl kdysi slavný návrhář. Je to právě onen osobitý styl, který se odráží i v jeho luxusních obkladech a dlažbách. A tak není překvapením, že se na poli interiérového designu staly klenoty. Ve svém sortimentu je má česká společnost s 25letou tradicí M.B.KERAMIKA, která se zaměřuje na speciální a atypická přání zákazníků. Pokud upřednostňujete opravdu nenapodobitelný a nadčasový design, luxusní obklady a dlažby značky Valentino budou pro vás to pravé. Charakteristickými rysy luxusních koupelen Valentino jsou decentní barvy, jemné geometrické tvary, nebo tapetové a kazetové vzory jako z dob francouzských králů. Vybírat lze z řady formátů – od 30×30 cm, přes 30×60 a 80×80 cm až po velké formáty v rozměru 60×120 cm.
5b83eec59fd6cobrazek.jpg
Česká společnost M.B.KERAMIKA má ve svém sortimentu řadu luxusních obkladů a dlažeb od Valentina. Líbí se vám obrázek? Je to kolekce Marmi-Reali.

Má luxusní koupelnu jako pro krále

Luxusní obklady Valentino zcela okouzlily například Miroslava Kohouta. Pro svou novou koupelnu si v sortimentu M.B.KERAMIKY vybral kolekci Crystal Marble v dokonalém černo-bílém vzhledu mramoru. Je to nejelegantnější koupelna, jakou kdy značka Valentino navrhla. Tyto luxusní obklady a dlažby nacházejí inspiraci v aristokratických vilkách z konce 19. století a každý kus působí tak, že je vytvořen ručně. „S manželkou jsme hledali luxusní koupelnu ve stylu první republiky, ale výběr je v obchodech značně omezený. Až v M.B.KERAMICE nám poradili luxusní obklady a dlažby od Valentina, a hned jsme měli jasno. Jsou krásné a dokonale propracované. Rovnou jsem si nechal od firmy poslat vzorky a následně vytvořit vizualizaci,“ popsal pan Kohout. Níže se podívejte na fotografii rozpracované koupelny. Co nevidět její krásu umocní i křišťálový broušený lustr a benátské zrcadlo.
5b83ef0acf7cfobrazek.jpg
Pan Miroslav Kohout si pro svou koupelnu zvolil luxusní obklady a dlažby Crystal Marble od Valentina. Řemeslníci jeho koupelnu právě dokončují.

Chcete pro inspiraci vidět fotografie této koupelny po dokončení? Na telefonním čísle 770 149 147 kontaktujte Marcelu Prűmmerovou z M.B.KERAMIKY. Až bude tato luxusní koupelna hotová, ráda vám je pošle. Na fotografii níže si prohlédněte, jak famózně vypadají luxusní obklady a dlažby Crystal Marble ve velké koupelně.
5b83ef385258aobrazek.jpg
Detail luxusní koupelny Crystal Marble od Valentina.

Sází i na současnost a aktuální trendy

Luxusní koupelny od Valentina umí být jakékoliv. Vždy si však zachovávají svůj neopakovatelný styl, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jsou nejen honosné a noblesní, ale i jednoduché až minimalistické. Takovým příkladem jsou luxusní obklady a dlažby Urban na obrázku v imitaci cementu a betonu. Jejich městská krása vynikne nejen v koupelně. Součástí kolekce jsou dekory v podobě originálních jemných vlnek a kamínků. Velkou výhodou této kolekce je to, že ji lze efektně navzájem kombinovat. Vybírejte z 2D nebo 3D povrchů a několika rozměrů – od 30x60cm až po velké formáty 60x120, které opticky zvětšují místnosti. Vytvořte dokonalou luxusní koupelnu s luxusními obklady a dlažbami Urban, které jsou vytvořeny v pěti barvách – bílé, pískové, zemité, šedé a černé.

M.B.KERAMIKA již se svými zákazníky vytvořila řadu speciálních koupelen této věhlasné značky. Tým firmy vám rád představí kompletní nabídku luxusních obkladů a dlažeb Valentino.
5b83ef9c909ebobrazek.jpg
Značka Valentino navrhuje nejen honosné, ale i jednoduché a minimalistické obklady a dlažby. Na obrázku je kolekce Urban.

Nadchly vás luxusní obklady a dlažby Valentino?

Vytvořte si z nich luxusní koupelnu a dejte tak najevo, že vždy volíte jen to nejlepší. M.B.KERAMIKA se specializuje nejen na luxusní a designové obklady a dlažby, ale i na další obklady a dlažby do koupelen, velkoformátové obklady a dlažby, dlažby s imitací dřeva, či dlažby o tloušťce 2 cm na terasu. Těší se na vás vždy usměvavý a vždy pozitivně naladěný tým odborníků, který vám poradí nejen s výběrem vhodného typu obkladů a dlažeb. Ale také s jejich designem, postupem pokládky či lepení. Pro ty z vás, kteří nebydlíte v dosahu jedné z našich pěti prodejen, firma speciálně vytvořila online poradenské centrum. Vyzkoušejte ho.

Kde M.B.KERAMIKU najdete?

Máme pobočky v Prostějově, Přerově, Znojmě, Svitavách a Brně.

Poradíme zájemcům z celé ČR: