Nemusíte být žádný militarista, abyste si oblékla vojenskou uniformu. Maskáče a army styl vůbec je takový evergreen. Uplatnění najde nejen u táboráků nebo v přírodě, ale hodí se i do městských ulic.

Pro inspiraci jsme zašli na sobotní přehlídku uniforem. Nechte se (s notnou dávkou nadsázky) inspirovat také. Vězte, že army styl ženám opravdu sluší.
Z chlapců dělá muže a muže dělá ještě mužnějšími. Tedy alespoň většinou. O mužnosti těchto modelů bychom mohly diskutovat... :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další zajímavý model by se dal nazvat "Písečná bouře". Abyste muslimský styl dotáhla do detailů, nezapomeňte na viditelné místo (např. batoh) připevnit modlitební kobereček. Stylová pokrývka hlavy výborně poslouží, pokud jste ráno neměla čas na zkrášlovací procedury. Další model "Odstřelovač" také zakryje nejen chybějící make-up, ale i přebytečná kila. Máte někdy dny, kdy byste nejraději byla neviditelná? Pořiďte si tento model a hoďte sebou do trávy. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Na následující trojici uniforem můžete vidět bílé "Sokolovo". Použijte v létě proti slunci, v zimě pro neviditelnost. Důležitým doplňkem, jak je vidět, je protitanková střela. Prostřední, velmi slušivou uniformu "Odstřelovačka", oblékněte, chcete-li vzbudit respekt. Dle uvážení můžete kozačky vyměnit za lodičky. Ženy odstřelovačky byly ve válkách hojně využívány. Zeptejte se babičky, jestli nemá tento model ještě ve skříni. Poslední model "Tankista" potěší ty, kteří mají rádi khaki a preferují kalhoty. Na této trojici můžete také vidět rozmanitost vojenských pokrývek hlavy. Dle libosti můžete sáhnout po helmě, baretu či tankistické přilbě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyznavači černé klasiky ocení následující dvojici uniforem. Exotický "Vietcong" můžete dle chuti nosit i bez horního dílu. Černou tankistickou uniformu oživí pár "Hitlerjungen". Nemáte-li vlastní, půjčete si od sousedů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pokud jste ve vietnamské válce fandily Američanům, zvolte tyto modely. Pro skutečně americký vzhled nezapomeňte na velké sluneční brýle. Samopal jako doplněk je neméně důležitý. Vsaďte se, že vás v autobuse každý pustí sednout - pokud se vám podaří do toho autobusu vůbec nastoupit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A už se dostáváme k našim západním sousedům. Model vlevo ukazuje, že se nemusíte bát kombinovat. K německé maskovací blůze zvolil kalhoty z italské maskovací látky, hlavu můžete také pokrýt přilbou "Rozkvetlá louka." Pokud patříte k alergikům, vezměte si kšiltovku jako model vpravo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se teď už vážně, jak může military styl vypadat v praxi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vybrala byste si? Co říkáte uniformám? Líbí se vám vojenský styl?

Reklama