Když na vás všechno padá, máte chuť hodit na sebe něco báječného, vypadnout z bytu a vyrazit do ulic. Nemyslet na nic a být prostě jen volná a neodolatelná. Někdy jsou šaty těmi nejlepšími přáteli. Ta marná, truchlivá krása bez zbytečných řečí... Zima byla dost zvláštní a jako vždy nám připadala až příliš dlouhá. A co dělá žena, když je smutná nebo má dlouhou chvíli? Jistěže: nakupuje. Pojďte si tedy s námi udělat radost. OTTO přichází s novou kolekcí na jaro, a to by v tom by čert, abyste si něco nevybrala!

 

Projdete kolem něj, váš rukáv se jen zlehka dotkne jeho ruky. Není tu možnost, že by se za vámi neohlédl. Moderní verze orientální tanečnice, po tom přece vždycky toužil. Pro takové zážitky je tu  smyslné tričko s květy . Nikoli vulgární, jen průsvitné a lehké jako vánek.

Dáma v bílém. Symbol. Nikdy nesmíte zapomenout na bílou. Tohle tričko z nové kolekce OTTO se svůdně odhalenými zády s krajkovou vsadkou , to je trefa do černého. Tedy promiňte, vlastně
do bílého. Krásný nařasený výstřih, šňůrka na bocích a malé křidélkové rukávky. Jednoduše pohádka. Pohádka o eleganci a vášni.
Jako další se o vaši přízeň uchází bílé elastické tričko s hlubokým výstřihem . Jak každá víme, dokonalost tkví v detailech. A tak je na tomto jednoduchém tričku rafinovaně umístěn gracilní stříbrný kroužek. Neuvěřitelně prosté a neuvěřitelně sexy.

 

Sebejistá a na všechno připravená se budete cítit v těchto ležérních kalhotách s dělícími švy a cargo kapsami . Jsou vhodné opravdu téměř pro všechny příležitosti a bláznivé nápady, kterými okouzlujete své okolí. Dají se stáhnout v pase i na spodních lemech. Střih je rovný a slušivý. Kapes je spousta, takže všechny vaše poklady se v nich pohodlně skryjí.
Sportovní i něžné jsou tyto moderní kalhoty příjemné, přírodní barvy . Dodáme vám je včetně látkového pásku. Mají sympatické šikmé kapsičky a ozdobné švy. A skvěle se v nich budete cítit nejen u bazénu!

Vyberte si tyhle skvělé cargo kalhoty v 7/8 délce s propracovanými detaily a vaše kamarádky určitě vyhrknou: „Ty teda sou! Kdes je koupila?!“ Cargo kapsy, zipy vzadu na lemu, boční šikmé kapsičky
a tak dále. Jsou to okouzlující kalhoty, a proto se k vám budou hodit!

 

A pokud máte raději šaty, máme pro vás širokou nabídku. Tak třeba tyhle pomněnkově modré bavlněné šaty vám budou určitě slušet. Jejich střih je atraktivní a romantický zároveň. Ramínka
si můžete nastavit, a pak už nezbývá než nechat vlahý větřík pohrávat si lehce s volánky vaší sukně.
Šaty pro osudovou ženu. Svůdně temné se zajímavým potiskem . Mají v sobě cosi tajemného. Hluboký véčkový výstřih a zavazování v pase – tedy spolehlivé způsoby, jak zdůraznit vaši ženskost!
A jako poslední ukázkový model jsme pro vás vybrali sportovní cargo šaty v délce mini . Budou krásné jak v kombinaci s kalhotami, tak na vašich „nahých“ stehnech. Snadno se oblékají (i svlékají!) díky knoflíčkům, a najdete na nich i pár praktických kapsiček. Přiléhavé a pohodlné.