Ať už patříte k nadšeným sportovkyním, jejichž výkony se blíží těm vrcholovým, nebo za sportem vyrazíte jen občasně a oblečení si vybíráte podle vzhledu, olympijská kolekce je pro vás to pravé

Láska ke sportu, bojovnost a národní hrdost. Právě tyto motivy se skrývají pod ústředními symboly oblečení pro zimní olympijské hry v Soči. České reprezentanty si i letos budou všichni pamatovat nejen díky perfektním sportovním výkonům, ale i díky originální výbavě, kterou připravili designéři společnosti Alpine Pro.

 Tato jedinečná kolekce obsahuje kromě klasických kousků i něco navíc. Jistě si dobře vzpomenete, jaké se při posledních olympijských hrách konaných v Londýně strhlo nákupní šílenství. Po zahajovacím ceremoniálu, na kterém se celá česká výprava předvedla v gumových holínkách, si jedny okamžitě pořídila i vévodkyně z Cambridge Kate Middleton.

Hitem letošní olympijské kolekce zajisté bude stylová beranice, která se vysloveně hodí k místu konání letošních zimních olympijských her. Pokud jste i vy nebo některý člen vaší rodiny fanouškem národního týmu, neváhejte a pořiďte si jeden z kousků, ve kterém se již brzo budou psát další úspěšné sportovní dějiny naší země.

Celá olympijská kolekce čítá přes 50 položek. Kromě zateplené i nezateplené bundy, zateplených i nezateplených kalhot, vesty, mikin, roláků, funkčního prádla, bavlněných i funkčních triček, obsahuje kolekce také řadu doplňků, jako jsou pletené rukavice, čepice a šála, pásek, ponožky, batoh, organizér, boty s membránou, sportovní nízké boty, pantofle a další.

Klikněte na jednu z fotek a otevře se vám fotogalerie se základními kousky olympijské kolekce

Foto: AlpinePro (Kolekce je dostupná v celé České republice v prodejnách Alpine Pro a na eshopu.)

Čtěte také:

 

                                 

Reklama