Včera jsem se byla podívat na oficiálním otevření butiku s italskou módou LIST. Myslím, že se české ženy mají na co těšit. List nabízí módu elegantní, dobře kombinovatelnou, a hlavně velmi feminní

 To koneckonců ocenila i světová topmodelka Simona Krainová, která přijala pozvání na slavnostní open party a coby zkušená a módy znalá žena se s námi podělila o pár zajímavých postřehů.

  • Nebojte se kombinovat a experimentovat. V kombinování vám dává List naprosto volnou ruku. Všechny kolekce se můžou prolínat a umožňují vám zajímavou a vtipnou hru.
  • Dívejte se kolem sebe a nechte se inspirovat ulicí. (Možná se časem i vy sama stanete inspirací pro druhé)
  • Kombinujete zdánlivě nesourodé. Dodáte tak svému outfitu šmrnc a nebudete působit uniformně.
  • Vsaďte na neutrální odstíny, které nikdy nevyjdou z módy a budou vždycky slušivé. Ty pak můžete doplnit trendovými barvami. Letos je to oranžová, sytě modrá, neonově žlutá, ale také metalické barvy zlata a stříbra.

Simona oceňuje i to, že tady koupíte krásné večerní šaty za rozumnou cenu.

Co ocení české ženy?

Určitě široké rozpětí velikostí, pohodlí, které dokáže být šik, perfektní zpracování (modely se šijí v Itálii), kvalitní materiály a trendové detaily jako je řasení, volány, asymetrie. V butiku si můžete koupit i kabelky, boty a bižuterii a doladit vše do dokonalosti.

A ještě pár zajímavostí na závěr. Pokud máte s sebou doprovod, kterého móda zrovna nebaví, nezajímá, nebo nudí, můžete ho „odložit“do příjemné čekárny, kde si v pohodlí může dát kávu, přečíst noviny, nebo se dívat a televizi.

K dispozici je i zkušený stylista, který vám poradí.

Samozřejmostí je vstřícnost personálu, který vám kromě krásného zboží nabídne nápoj, kávu nebo sklenku sektu pro příjemnější nakupování.

Tak to tady, milé dámy, ještě nebylo.

Podívejte se na malou ukázku do fotogalerie

Více o kolekci se dozvíte v chystaném článku

Foto D. Haklová a Michal Protivanský

Reklama