Ráda se obléká do nového a jako většina žen věří, že zhubne do svých oblíbených kousků. Jak se jí to daří, to se dočtete v jejím příspěvku, který je dnes už posledním

Dobrý den, protože mě zaujalo dnešní téma i dárek, který mě moc láká, narychlo píšu svůj příspěvek.

Jako žena se ráda oblékám do nového. Miluji chození po obchodech a vybírání nových kousků. A protože, také jako žena, stále toužím hubnout, s menším či větším úspěchem, tak mám doma oblečení různých velikostí. Bohužel, ty nejmenší kousky už odcestovaly k sestře. Pochopila jsem, že do nich už asi nikdy nevlezu.

A sestra je štíhlejší. Žije na vesnici, kde využije i starší styl oblečení. A tak oblečení, které nechci, nebo do kterého nevlezu a tuším, že se mi nepodaří do něho už vlézt, putuje tam. Sestra má navíc dvě děti. Můj syn má čtrnáct let a je to skutečný obr. Nohu má č. 45 a výšku 176 cm, a tak věci po něm ochotně a rády nosí sestřiny děti. Synovec je sice jen o rok mladší, neteř o dva, jsou ale menší a nohy mají mnohem menší. A tak nejen oblečení, ale i hračky putují tam.

Přesto se najdou věci, které se sestře nehodí. Ty potom sestra odnáší u nich na vesnici na charitativní sbírku do školy, nebo do místního kostela. Tam se všeho zbaví s dobrým pocitem, že to druhým pomůže.

Ale i já mám doma pár kousků, které jsem nosívala dokonce před narozením syna. Jsou jimi především kvalitní mikiny, které využívám na kolo a na hory a nikdy bych se jich nevzdala. Ty totiž stále drží barvu, střih a nejsou v nich malé dírky, které vidívám na oblečení našich šikmookých spoluobčánků na tržnicích. Myslím si proto, že nejsem tolik náročná. Stačí mi tričko, které je ze skutečné bavlny, a nemusí být potištěno nápisy známých výrobců. To syn by na sebe navlékl cokoliv, na čem jsou napsány právě ony značky. Po původu zboží se tolik nepídí.

A co miluji nejvíce? Fleesové bundy a mikiny, které nežmolkatí. Jsou ještě z kvalitního fleesu, který se dnes pomalu nevidí, nebo je za nekřesťanské peníze. A když jedna taková fleeska dosloužila, ušily jsme z ní mému psovi bundičku. Moc mu slušela a zahřála.

     S pozdravem pegonela

Také dobrý nápad. Obleček pro pejska z mikiny. Dík za nápad a příspěvek, který je pěknou tečkou za dnešním užitečným tématem

Reklama