Maminka čtenářky Ladouch je dokonalý úklidový démon. Je jí skoro 87 let a stále se u ní dá jíst z podlahy, jak píše čtenářka. Bohužel, nebo bohudík to bylo dědičné...

Být do uklízení jako ďas, to je na jednu stranu skvělé, protože máte stále čisto, ale nese to s sebou i nepříjemné zážitky, zvlášť, když zjistíte, že jsou v životě důležitější věci než uklízení... více už v příspěvku čtenářky Ladouch.


Dobrý den, jsme tři sestry a naše maminka je jedna z těch, kteří si potrpí na pořádek, když jsem byla mladá, tak mě to děsně štvalo. Oblečení jsme vždy musely mít uklizené jako na vojně do komínků, a pořád nás proháněla kvůli pořádku. Pořád nám říkala, že až se vdáme tak k nám ani nepůjde, protože stejně shnijeme ve špíně. Říkala jsme si já taková určitě nebudu, kašlu na pořádek. A pak jsme se všechny tři vdaly a měly vlastní domácnosti, musím říct, že bohužel nebo bohudík jsme to všechny podědily a i já jsem byla na pořádek jako ona. Dnes jsem už ale ve věku kdy to tak neřeším, a a uklízím tak jak mě to zdraví dovolí a když náhodou není všechno tak jak to má být nebo jak bych si to já představovala tak se prostě nezblázním. Nutno ještě podotknout, že mamince je 87 a pořád se u ní může jíst z podlahy. Já jsem ale zjistila, že v životě jsou mnohem důležitější věci než naklizený byt a umytá okna. Proto raději trávím více času se svými blízkými a hlavně s malým vnoučkem než uklízením. I když pořádek se snažím doma pořád udržovat a mám i manžela, který mě s tím pomáhá. Proto děvčata užívejte života, není to jenom o uklízení.

Ladouch

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

  • Máte doma bordelkoutek?
  • Jak řešíte neskladný nepořádek?

Tentokrát si budeme povídat o uklízení, respektive o neuklízení. Zajímá mě, za jaké místo se doma stydíte - tedy zda-li máte doma nějaký bordelkoutek. Pokud budete chtít a mít odvahu, můžete ho nejen popsat, ale i vyfotit. Pokud ale budete posílat potku, prosím jen o jeden snímek! Pokud chcete získat krásný dárek, totiž krásný balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou, zasílejte své příspěvky k tomuto tématu nejpozději 17. 1. 2011 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu.

pur

Reklama