Z nabídky dámských cyklistických dresů Craft si vybere jak závodnice, tak i víkendová jezdkyně. Důležitá je pro nás funkčnost, ale také design.

W Cyklodres CRAFT ADV Endur Graphic
Dámský, technicky propracovaný cyklistický dres CRAFT ADV Endur Graphic s atraktivním barevným potiskem. Najdete ho ve dvou barevných variantách.
tr1.jpg
Více najdete na této stránce

W Cyklodres CRAFT ADV Endur Lumen
Dámský, technicky propracovaný cyklistický dres CRAFT ADV Endur Lumen s výrazným reflexním potiskem na rukávech. Najdete ho ve dvou barevných variantách.
tr2.jpg
Více najdete na této stránce

W Cyklodres CRAFT ADV HMC Endur Graphic
Dámský, technicky propracovaný cyklistický dres CRAFT ADV HMC Endur Graphic z unikátní kolekce 10:01 vyvinuté ve spolupráci s britským studiem The Handmade Cyclist. Najdete ho ve dvou barevných variantách.
tr3.jpg
Více najdete na této stránce

W Cyklodres CRAFT CORE Endur Logo
Dámský cyklodres CRAFT CORE Endur Logo volnějšího střihu s celopropínacím zipem. Materiál : 100% recyklovaný polyester - pružný materiál s chladivým efektem a dobrou prodyšností - ergonomicky tvarovaný límec, ramena a záda - volnější komfortní střih - mírně prodloužená záda - rukávy a spodní díl zakončen pružnou gumičkou - v zadní části trojdílná kapsa. Najdete ho ve dvou barevných variantách.
tr4.jpg
Více najdete na této stránce

W Cyklodres CRAFT Essence
Dámský, příjemný, monochromatický cyklodres CRAFT Essence potěší zejména cyklistky, které mají rády jednoduchost a kladný vztah k ekologii. Najdete ho ve více barevných variantách.
tr5.jpg
Více najdete na této stránce

Podívejte se na video:

Celou nabídku cyklodresů najdete na https://www.craft.cz/zeny-kolo-cyklodresy

Aktuálně pět našich čtenářek testuje cyklodresy CRAFT, těšíme se na jejich recenze, které vám rádi zpracujeme do článků.
obrazek.png

Reklama