perwoll

Nakupujete rády oblečení? Neodoláte, když vám padne do oka krásný top nebo blůza a prostě si ji musíte koupit? Máte několik oblíbených kousků vašeho šatníku, které nosíte raději než ty ostatní? Pak vás určitě mrzí, že časem tyto hadříky blednou, barvy vypadají zašle a že už se v nich necítíte tak, jako když jste si je pořídili. Je to přirozený vývoj, i oblečení a jeho barvy mají svou trvanlivost.

Někdy ale tyto materiály stárnou rychleji, než bychom si přáli. Je to způsobeno tím, že je pereme v nevhodných, zbytečně dlouhých pracích programech, při zbytečně vysokých teplotách a často i v nevhodně zvolených pracích prostředcích. Volba pracího přípravku je velmi důležitá. Módní trendy oblečení bývá často z lehkých, jemných materiálů, na které se nehodí použít univerzální prací přípravek. Ten je určen na zašpiněné klasické prádlo, jemným materiálům tudíž může uškodit.

Jak tedy pečovat o oblíbené oblečení? Ať jsou z jemné bavlny, vlny či lehkých viskózních materiálů, je dobré pro jejich péči vybrat speciální přípravek, který nejen věci zbaví nečistot, ale také bude pečovat o jejich strukturu a barvy.

Pokud hledáte ty správné prostředky pro praní jemného prádla, určitě sáhněte po speciálním pracím prostředku Perwoll.

Vlněné oblečení, jemné tkaniny, zářivě barevné, tmavé i bílé barvy potřebují speciální péči, aby stále vypadaly jako nové. Náš tip na praní oblečků, které nosíme v létě:

Znáte to. Pořídíte si krásné barevné tílko a vyrazíte do letních ulic. Po celém dni nošení ho pak večer můžete dát rovnou do pračky. Když to takhle uděláte po několikáté, najednou zjišťujete, že je váš oblíbený kousek zašlý a už se v něm necítíte tak skvěle, jako na začátku.
Co dělat? Vsaďte na Perwoll. Použijte krátký prací program, nízké teploty (30 °C-40 °C) a speciální prací prostředek Perwoll podle typu prádla - Perwoll Color Magic, Perwoll Black Magic, Perwoll White Magic nebo Perwoll Balsam.

Zde je představení celé řady:

  • Perwoll Color Magic s efektem obnovení barev

Perwoll Color Magic s efektem obnovení barev má velmi unikátní složení, které brání vymývání barevných pigmentů z vláken a předchází tak blednutí barev. Je prvním speciálním pracím prostředkem, který obnovuje intenzitu barev a zbavuje barevné oblečení zašednutí. Je vhodný pro oblečení v zářivých a pastelových barvách a dokonce i pro jemné barevné tkaniny.

Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev se dokonce již částečně vybledlé barvy opět rozzáří a rozsvítí jako nové!

  • Perwoll Black Magic s efektem obnovení černé

Perwoll Black Magic s efektem obnovení barev má velmi unikátní složení, které brání vymývání barevných pigmentů z vláken a předchází tak blednutí černé a tmavých barev. Je prvním speciálním pracím prostředkem, který obnovuje černou a tmavé barvy oblečení, neboť je zbavuje zašednutí, a s každým vypráním je intenzita barev výraznější. Je vhodný pro černé oblečení a oblečení v tmavých barvách i všechny druhy tkanin.
Díky inovačnímu složení s efektem obnovení barev bude dokonce již zašedlá černá opět černá jako nová!

  • Perwoll White Magic s efektem obnovení bílé

Perwoll White Magic s efektem obnovení bílé má speciální složení, které brání zašednutí bílého prádla. Kromě toho je prvním speciálním pracím prostředkem, který s každým vypráním obnovuje bílou barvu, takže stále září jako nová. Je vhodný zejména pro bílé oblečení a všechny druhy tkanin od bavlny přes vlnu a hedvábí až po umělá vlákna.
Díky inovačnímu složení s efektem obnovení bílé se dokonce již zašedlá bílá opět rozzáří jako nová!

  • Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru

Prací prostředek Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru se používá na vlněné, hedvábné a jemné prádlo všech barev. Tento prací prostředek vytváří pěnový polštář, který brání zplstnatění vlněných vláken. Díky speciálnímu složení, které chrání vlákna, si vlna zachovává svoji hebkost a měkkost.

Pečuje nejen o vaše vlněné oděvy, ale také o všechny jemné tkaniny, jako jsou např. punčochy, spodní prádlo, plavky, saténové hedvábí, len apod. Prací prostředek Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru - jemné tkaniny vypadají stále jako nové i po několika vypráních.

Ať už zvolíte jakýkoliv z přípravků Perwoll, můžete si být jisti skutečně jemnou péčí o každé vlákno. Více o přípravcích a o doporučeném dávkování najdete na nových trendy stránkách www.perwoll.cz

Reklama