Módní návrhářka Hana Zárubová představuje svou první kolekci dětského oblečení. Limitovaná módní edice Sunar Fashion využívá minimální barevnou škálu oživenou hravými detaily. Jednotlivé kusy oblečení spojuje motiv oranžové žirafky objevující se jak formou potisku, tak v detailech. Sunar Fashion byla navržena jako kompletní set, do něhož lze obléknout dítě od hlavy až k patě.  A co víc, oblečení je ryze české – bylo totiž navrženo i vyrobeno u nás.

Designu oblečení se věnuji více než deset let. Soustředím se převážně na dámskou kolekci, zaměřenou spíše na casual wear se sportovně elegantním detailem. Mám tříletého syna, tudíž nabídka od značky Sunar udělat dětskou kolekci byla pro mě opravdu výzvou,“ říká Hana Zárubová, autorka dětské kolekce.

SunarDoba zářivě růžových šatiček a ostře modrých tepláčků je překonána. Moderní dětské oblečení, jakým je například kolekce Sunar Fashion, přejímá tlumenější barevnost ze světa dospělých, oživenou v detailu zdobnými dětskými, roztomile hravými prvky.

Základní barvy jsou dvě šedý melír a opticky bílá. Jsou to unisexové barvy, neutrální a aktuální. Kontrastní oranžová barva, která je zároveň typickou barvou Sunaru, je záměrně použita v tiscích, lemování, na etiketách a v podšívce. Tvoří a jen zlehka rozsvítí neutrální základ, a zároveň dodává kolekci hravý vzhled,doplňuje Hana Zárubová.

Kolekci pro nejmenší důmyslně spojuje motiv oranžové žirafky objevující se na jednotlivých kusech formou potisku, anebo v detailech, jako jsou tlapky (kapsičky), ouška nebo žirafí růžky či potisky na etiketách.

Limitovaná edice Sunar Fashion pro jaro/léto obsahuje body, tričko, čepičky, kalhotky, mikinku a šatičky. Jednotlivé prvky se v návaznosti na sebe postupně ztmavují, tzn. od bílého body přes pruhované tričko po šedivou mikinku tak, aby spodní vrstvy byly světlejší a vrchní tmavší. Díky tomu se dají jednotlivé kusy snadno a atraktivně kombinovat a je jen na rodičích, zda svému dítěti pořídí celý komplet, nebo sladí pouze vybrané kousky.

Připravila jsem kolekci, která je z mého pohledu trendová, v základních barvách, doplněná pestrou barvou a detaily z dětského světa. Kolekce je kultivovaná, hravá a děti bude bavit,“ uzavírá Hana Zárubová.

Jednotlivé kusy kolekce:

Sunar FashionBody
Čistě bílé body s pruhovaným šedo-bílým lemováním a rafinovanými i praktickými náloketníky. Hravá žirafka vystrkuje svůj krk od zadečku k přední straně body. Oblékání usnadňují tři druky v rozkroku a přehyby látky na ramenou.

Sunar FashionTričko
Pruhované tričko s velkou žirafkou pro holčičky i chlapečky. Na levém ramínku má zapínání na druky k jeho snadnějšímu oblékání.

Sunar FashionTepláčky
Pohodlné tepláčky pro holčičky i chlapečky. Šedý melír s oranžovými detaily a rošťáckými nákoleníky na kolenou. Nechybí z kapsy vykukující potisk žirafky.

Sunar FashionŠatičky
Stylové šatičky pro malou hvězdu. Elegantní a praktickou bílo-šedou kombinaci doplňují hravé oranžové detaily a nechybí ani decentní obrázek žirafky.

Sunar FashionMikinka
Mikina s kapuckou, žirafími oušky, růžky a kapsičkami ve tvaru paciček jak pro chlapečky, tak pro holčičky. Oranžové detaily dodávají šedému melíru a bílo-šedému proužku šibalský švih.

Sunar FashionČepička s proužky
Do detailu propracovaná pruhovaná čepička s žirafími oušky a růžky. Univerzální velikost pro děti od 1 do 3 let.

Sunar FashionBílá čepička
Univerzální bílá čepička s žirafkou pro děti od 1 do 3 let.

Modely Sunar Fashion jsou ušity z kvalitních látek (100% bavlna a bavlna + lycra) vyrobených v Čechách bez umělých příměsí. Kolekce bude mimo jiné od února 2013 k dostání prostřednictvím e-shopu za ceny od 139 Kč.

Více informací o limitované edici Sunar Fashion od Hany Zárubové naleznete na www.sunarfashion.cz

O Sunar Fashion
Tradiční česká značka kojenecké výživy Sunar, která se stará o spokojenost těch nejmenších už mnoho generací, se rozhodla maminkám usnadnit každodenní péči o jejich ratolesti a přijít s nabídkou trendových dětských oblečků z ryze české kolekce.
V návrhářské dílně se inspirovala motivem žirafky ve spojení s oranžovou barvou z obalu kojeneckého mléka Sunar complex, které bylo před nedávnem uvedeno na trh nejen v novém balení, ale i inovovaném složení s naturbalance.
Díky kreativním nápadům a zkušenostem přední české návrhářky Hany Zárubové, se kterou značka Sunar spolupracovala, je nyní na světě jedinečná limitovaná kolekce Sunar Fashion jaro/léto 2013.

O Haně Zárubové
Hana Zárubová je česká módní návrhářka. Za své kolekce byla mnohokrát nominována na Módního designéra roku Czech Grand Design (v roce 2007 s kolekcí Chmó 3D, v roce 2008 za kolekci no., v roce 2011 za koleci Air Force). Toto ocenění obdržela v roce 2010 za kolekce fix-you (hanazarubova) a no.kolo (no.) Aktuálně je na cenu Módního designéra roku nominovaná za svou poslední kolekci Panto.No (letošní vítězové cen Czech Grand Design budou vyhlášeni 16. března 2013).
Vlastní autorské kolekce navrhuje pod značkou by hanazarubova (www.hanazarubova.cz).
Společně s grafickým designérem Štěpánem Malovcem navrhuje limitované kolekce oblečení a doplňků no. (www.nofashion.eu).
Navrhování dětského oblečení Hanu Zárubovou dlouho lákalo, zejména po narození vlastního syna Alfréda. Její představy a návrhy se nyní podařilo realizovat v limitované módní kolekci Sunar Fashion.

Reklama