"Když jsem v zahraničí, ať už pracovně či soukromě, tak si většinou nakupuji spoustu oblečení tam. Přijde mi, že u nás jsou kvalitní věci šílené předražené. Například značkové věci, které v Česku stojí deset tisíc, se v cizině seženou za třetinu," tvrdí studentka Policejní akademie, která nejraději nakupuje u firmy Gap. "Naprosto mi vyhovuje, ale preferuji i jiné značky. V oblečení mám ráda pestrost."

Modelkou na Top Secret
Cílem každé světové modelky je dostat kontrakt u značky Victoria Secret vyrábějící především spodní prádlo. Renata má k tomuto snu zatím daleko, ale spolu s ostatními modelkami Hankou Mašlíkovou, Miss ČR Zuzanou Jandovou nebo herečkou Mahulenou Bočanovou si spodní prádlo této značky bude moci vyzkoušet a také předvést na přehlídce Top Secret, která se uskuteční dnes v pražském hotelu Hilton."Na přehlídku se už moc těším. Hlavně proto, že v Česku tato značka ještě pořád není zastoupená. Když jsem byla v Americe, tak jsem se byla na jejich prádlo podívat. A i když jsem si žádné nepořídila, musím říct, že jsou to hezké kousky. Jde o značku, která má ve světě hodně zvučné jméno, navíc mají i výbornou kosmetiku, a to se málokdy pohromadě vidí," pochvaluje si Renata.

Kráska v srpnu odlétá do Řecka na svatbu svojí kamarádky. Tentokrát však bez přítele Tomáše Hlaváčka. Ten odjel do USA na čtyři měsíce dělat plavčíka.

Reklama