Chtěla byste si na Valentýna ozdobit byt nebo stůl v práci, ale mrzí vás, že živé květiny dlouho nevydrží, a ty umělé nebo usušené vypadají povadle a smutně? Květinové dekorace a doplňky ale nemusí vypadat mrtvě!

květy

Myslíte si, že vás ve světě květin těžko něco ohromí? Pak byste mohli být překvapeni tím, jak se květiny využívají k dekoračním účelům například v exotické Keni v Africe. Seznámíme vás s unikátními květinovými aranžeriemi, na které není naše středoevropské oko zvyklé.

květy

květyPředstavujeme vám výjimečnou kolekci balzamovaných květin a aranžerií, kde je každý kus originálem. Je navržen jedním z mnoha návrhářů a následně ručně zpracován. Patentovaný proces umožňuje květům uchovat si dlouhodobě stejné vlastnosti jako v přirozeném stavu.

Květiny jsou vhodné jako svěží dekorace, která se hodí do všech interiérů, nebo jako originální dárek. Velkou jejichpředností je fakt, že květiny a vazby jsou bezúdržbové, vhodné pro alergiky, ušetří vám čas a finance a zároveň designově osvěží a obklopí vás živou přírodou. Pro náročnější zákazníky, kteří si z široké nabídky nevyberou, se nabízí dokonce zakázky na míru.

Foto: www.vermont-design.cz

 

Reklama