foto

Recept na zdravý život je podle mě obklopit se partou veselých a sportovně založených kamarádů.

Zdravá strava, dostatečný spánek ale hlavně pohyb!  A to nejraději s partou kamarádů (doporučuji ty více aktivní, kteří šmahem zkrotí moji pohodlnost). Jsem totiž přirozeně pohodlná a sama bych se k takovým aktivitám asi nedokopala. Zasněně bych  jen tak posedávala s kávičkou na zahrádce a kochala se krásou kytiček. To je sice pro duševní pohodu taky fajn, ale nejen duchovnem je člověk živ. Takovým lelkováním ve volném čase ve spojení se  sedavým zaměstnáním a ještě s mým kladným vztahem k dobrému jídlu, to bych za chvíli měla tak 150 kilo.  

foto

Já jsem si vzala sportovně založeného muže a pokud chci svůj volný čas trávit s ním a našimi sportu chtivými kamarády, sportuji taky.  A světe div se, fakt mě to baví! V létě jezdíme na kole, chodíme na tury, hrajeme stolní tenis, badminton, v zimě zase brázdíme Beskydy na běžkách či bez nich.  Každý pátek se taky saunujeme a  cachtáme v místním bazénu.

Celý rok pak se svým dámským klubem chodíme dvakrát  týdně cvičit aerobic, dokonce semtam zajedeme i na víkend pro ženy spojený s pohybem.  Neustále mezi sebou v něčem soutěžíme a při tom vyhráváme úžasné ceny (třeba průpisky). Zažijeme u toho spoustu legrace, adrenalin z nás přímo srší a je nám úžasně. Opravdu, všem vřele doporučuju.  

foto

Zdraví  Vladimíra Šajtarová (dispečerka)

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

A máte vůbec nějaký čas na to lelkování?

Tématem na dnešek je recept na zdravý život. Jaký je ten váš? Pište na

redakce@zena-in.cz

lupa

Reklama