64536bfb6a5d9obrazek.jpg

Ať už s kočárkem budete jezdit vy, prarodiče či starší sourozenci, rozhodně nešlápnete vedle při výběru novinky od britské značky Joie. Kočárek Joie Parcel je lehký, skladný a usnadní vám každý den s vaší ratolestí.

Praktičnost a každodenní využitelnost za každé situace je hlavní doménou tohoto skvělého univerzálního kočárku, ve kterém můžete vaše dítě vozit od narození až do jeho 22 kg. Pro nejmenší miminka ho použijete spolu s hlubokou korbičkou, starší děti posadíte do sportovní verze kočárku.

Joie Parcel váží necelých 7 kilogramů, takže se s ním snadno kamkoliv vejdete, bez obtíží ho jednou rukou složíte do velikosti nevelkého zavazadla, a následně zase rozložíte. Malý cestovatel se v něm bude díky velkému lůžku cítit velmi dobře a pohodlně, ať už v něm bude odpočívat - kočárek má plynule nastavitelnou zádovou opěrku, která disponuje maximálním i minimálním sklonem - nebo jen sledovat dění kolem sebe - sezení i 5bodové bezpečnostní pásy kočárku jsou příjemně polstrované. Všechna čtyři kola jsou na kočárku odpružena, takže se nemusíte bát i lehčího terénu při společných procházkách s vaším dítětem. V neposlední řadě je kočárek velmi elegantní a budete s ním na každém výletě dělat parádu.

64536c2ab3335blobid0.jpg

Na kočárek bez obtíží nasadíte hlubokou korbičku pro nejmenší miminko i autosedačku, zároveň disponuje praktickou výbavou pro všechny cestovatelské situace. Nechybí v ní pláštěnka, přepravní taška či adaptéry, na které upevníte korbičku a autosedačku. Všechno je součástí kočárku a nic dalšího už nemusíte extra dokupovat. Při nepřízni počasí ochrání miminko voděodolná bouda s okénkem, v případě slunce pak prodlužovací zastiňovací kšilt a ochrana boudy proti slunci s UPF 50+.

Produkty značky Joie, která byla založena v roce 2011 v Anglii, dodává na český trh firma Babypoint. Joie patří v tuto chvíli mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii a nabízí své produkty ve více než 70 zemích světa. Za 12 let působení získala několik uznávaných ocenění za bezpečnost, praktičnost i design.

64536c30c23a8obrazek.jpg

Více informací naleznete na:

64536c5038c53obrazek.jpg