Celostní vývoj hraje nezastupitelnou roli při rozvoji potenciálu dítěte už v raném dětství. Holistický přístup zdůrazňuje důležitost rozvíjet dítě ve všech směrech, od sociálně emočních základů a fyzického rozvoje přes kognitivní dovednosti až ke kreativitě, a připravuje jej na výzvy, které ho čekají.

626277200b835obrazek.jpg

Cesta za poznáním
Objevování velkého světa venku může být pro děti stresující. Stavebnice LEGO DUPLO pomáhají dětem prozkoumávat nejbližší okolí, svět i sebe sama v bezpečném prostředí domova. Prostřednictvím vozidel LEGO DUPLO mohou batolata cestovat všemi známými i novými způsoby, zažít celou řadu dobrodružství z reálného života i zkoumat vlastní svět kreativity.

Hra jako jedna velká jízda
Děti milují přesouvat a pohybovat věcmi, vozidla LEGO DUPLO jim proto nabízejí ideální příležitost k řízení aut, která si samy postaví. Batolata tak zábavným a kreativním způsobem trénují motorické dovednosti, učí se improvizovat a poradit si i s nenadálými situacemi.

Cesta za vlastním příběhem
Hra s kostkami LEGO DUPLO dává dětem možnost vytvářet vlastní příběhy tak, jak jen chtějí. Rozhodnou se ve svém oblíbeném autě vyzvat k závodu obdivovaného superhrdinu nebo si zkusí vysněné povolání všech dětí a usednou za volant popelářského vozu? Se sety LEGO DUPLO mohou svobodně vyjádřit své nápady a sdílet je se svými blízkými.

Naše tipy

LEGO® DUPLO® Dobrodružství v rodinném karavanu (10946)

626276056f38bobrazek.jpg
Vydejte se kempovat do lesa se svým malým stavitelem a užijte si spoustu zábavných dobrodružství s celou rodinou. Do karavanu, jehož vrchní část lze odklopit pro snadný přístup, se vejdou všechny 3 milé figurky. Vybavení můžete naložit na střechu, takže si při opatrném řízení směrem k tábořišti užijete spoustu legrace. Látkový stan určitě postavíte levou zadní. K dispozici budete mít také kánoi, s níž se můžete vypravit na řeku, a ohniště, kde uvaříte čaj a zazpíváte si písničky v doprovodu kytary.

LEGO® DUPLO® Závodní auta (10947)
62627653487ceobrazek.jpg

Pestrá stavebnice, která malým řidičům zaručí spoustu vzrušující zábavy a podpoří rozvoj jejich dovedností, obsahuje 2 auta, která stačí postrčit a dál pojedou sama. Další úžasné doplňky slibují bezpočet vzrušujících příběhů na motivy závodů.

LEGO® DUPLO® Popelářský vůz a recyklování (10945)
6262769939f04obrazek.jpg

V akční stavebnici na motiv popelářů se děti připojí ke 2 DUPLO figurkám, s nimiž si užijí hromadu legrace a naučí se spoustu věcí. Budou dávat pytle na odpadky do správných popelnic podle barev, procvičí jemné motorické dovednosti s otevíracími víky a autentickým popelářským vozem.

Hrají si vaše dítka se stavebnicí LEGO? Pak neváhejte a soutěžte s námi!
Více informací najdete ve článku ZDE

Pro více informací

Pro více informací navštivte www.LEGO.cz/DUPLO.
626276d16a68bobrazek.jpg