60d073bcebb90obrazek.pngStavitel nebo objevitel? Obojí!
Objevování velkého světa venku může být pro děti stresující. Stavebnice LEGO DUPLO pomáhají dětem prozkoumávat nejbližší okolí, snový svět i sebe sama v bezpečném prostředí domova. Prostřednictvím kostek LEGO DUPLO mohou batolata objevovat svět známý i vybudovat úplně nový, přistoupit k nim svým vlastním způsobem, zažít celou řadu dobrodružství z reálného života i zkoumat vlastní svět kreativity.
60d073cee8093obrazek.pngHra jako jedna velká jízda
Děti milují přesouvat a pohybovat věcmi, stavebnice LEGO DUPLO jim proto nabízejí ideální příležitost jak postavit a kdykoliv přestavět cokoliv je napadne. Pro opravdové milovníky rychlé jízdy nabízí řada LEGO DUPLO stavebnice všemožných vozidel od závodních aut, po vláčky až k popelářským vozům. Batolata tak zábavným a kreativním způsobem trénují motorické dovednosti, učí se improvizovat a poradit si i s nenadálými situacemi.
dud.jpg

Každý velký příběh začíná malou kostkou
Hra s kostkami LEGO DUPLO dává dětem možnost vytvářet příběhy dle vlastní fantazie. Rozhodnou se ve svém oblíbeném autě vyzvat k závodu obdivovaného superhrdinu, vyrazí na svačinu za myškou Minnie nebo si zkusí vysněné povolání všech dětí a usednou za volant popelářského vozu? Se sety LEGO DUPLO mohou svobodně vyjádřit své nápady a sdílet je se svými blízkými.
60d073e3bc02cobrazek.png

Ze stavebnic LEGO DUPLO si vybere opravdu každý. Zde je přehled těch nejzajímavějších novinek:

60d074365edb6obrazek.pngLEGO® DUPLO® Vláček s čísly – Učíme se počítat (10954)
Nenechte si ujet barevný model ze sady LEGO® DUPLO® Vláček s čísly – Učíme se počítat (10954). S 10 očíslovanými kostkami, které mohou děti nakládat a vykládat, stavět na sebe nebo řadit, a DUPLO figurkami dívky, chlapce a pejska nebude brát hraní ani zábava konce.

60d0744345644obrazek.pngLEGO® DUPLO® Závodní auta (10947)
Pestrá stavebnice, která malým řidičům zaručí spoustu vzrušující zábavy a podpoří rozvoj jejich dovedností, obsahuje 2 auta, která stačí postrčit a samy pojedou. Další úžasné doplňky slibují bezpočet vzrušujících příběhů na motivy závodů.

60d0744c9da70obrazek.pngLEGO® DUPLO® Popelářský vůz a recyklování (10945)
V akční stavebnici na motiv popelářů se děti připojí ke 2 DUPLO figurkám, s nimiž si užijí hromadu legrace a naučí se spoustu věcí. Budou dávat pytle na odpadky do správných popelnic podle barev, procvičí jemné motorické dovednosti s otevíracími víky a autentickým popelářským vozem.

60d07461b4143obrazek.pngLEGO® DUPLO® Zábavní park (10956)
Vydejte se společně se svou ratolestí na výlet do zábavního parku a objevte vzrušující nabídku atrakcí, které zaujmou a zabaví bystré dětské ručičky i hlavičky. Připojte se k 7 DUPLO postavičkám a vydejte se vstříc zábavě na skluzavce, kolotoči s mechanickým pohonem nebo na velkém ruském kole.

60d074727e90cobrazek.pngLEGO® DUPLO® | Disney Domek a kavárna Minnie (10942)
Děti, které milují Myšku Minnie a Daisy, se s touto kreativní stavebnicí domku a kavárny ponoří do kouzelného světa studia Disney. Čeká je spousta parádních prvků a úžasných doplňků, které inspirují nápadité příběhy a nabídnou bezpočet možností k nápaditému hraní příběhů.

60d0747d7d677obrazek.pngLEGO® DUPLO® | Disney Základna Spidermana (10940)
Tato stavebnice na motivy seriálu Spidey and His Amazing Friends od Disney+ je dělaná na míru těm nejmenším stavitelům. Užijí si s ní jak dobrodružství a legraci s oblíbenými hrdiny, tak rozvoj dovedností, který přináší hraní se stavebnicemi LEGO DUPLO. V sadě na děti čekají 3 superhrdinové.

Pro více informací navštivte LEGO.cz/DUPLO

60d073955ea16obrazek.png

Reklama