Potřebujete se učit na zkoušky? Vyrážíte na dovolenou autem a čeká vás několik hodin řízení? Přehnali jste to s tréninkem a dneska vám tak nějak došlo? Jste příznivcem energetických nápojů, ale neustálé přenášení neskladných plechovek vás již omrzelo? Na český trh právě přicházejí nové energetické žvýkačky VE2 s kofeinem a guaranou, které dále mimo jiné obsahují i vitamíny B6, B12, niacin, ginseng nebo kalcium. Jsou 100% bez cukru a kalorií, přičemž jedno platíčko obsahuje 10 ks. Nové energetické žvýkačky VE2 jsou vhodným a rychlým řešením únavy či potřeby nastartování, dosažení fyzické i mentální svěžesti u pracujících, studentů nebo sportovců, zkrátka všech aktivních lidí kromě těhotných, kojících a dětí do 13 let.

zvyk

Uvolňování účinných látek a chuť

2ks žvýkaček VE2 do pěti minut žvýkáním uvolní až 70 mg kofeinu a guarany. Jejich chuť je tudíž z počátku velmi výrazná, někomu se může zdát i nahořklá, nicméně pro to, aby VE2 fungovaly, je to nutné, protože se tyto aktivní látky dostávají přes sliznice velmi rychle do krevního oběhu a účinek se dostaví u 90 % lidí již během prvních pěti minut žvýkání. Po „vyžvýkání" účinných látek mají VE2 peprmintovou chuť, která vydrží až dvě hodiny.

Účinek a dávkování žvýkaček VE2

Účinek 2 ks energetických žvýkaček V2 je srovnatelný s energetickým drinkem nebo šálkem filtrované kávy, přičemž přinášejí zhruba dvě až čtyři hodiny plné energie. Maximální denní dávka není stanovena, nicméně obecně by měla zhruba odpovídat osobnímu příjmu kofeinu. VE2 se vyrábějí v U.S.A. Jsou naprosto bezpečné, stejně jako když pijete kávu. Žvýkání je navíc prospěšné a zdravé i pro vaše zuby.

zvyk

Praktické balení

Již nemusíte kupovat dražší neskladné energetické drinky. VE2 žvýkačky můžete mít díky svému balení - platíčko s 10 ks - stále při sobě, v automobilu, v kanceláři nebo doma. VE2 vám pomohou nastartovat tělo před, během i po fyzickém nebo mentálním výkonu, sportu nebo cestování.

V České republice jsou nové energetické žvýkačky VE2 k dostání od června na čerpacích stanicích (např. Shell, ÖMW, Benzina, Eurooil), v lékárnách, prodejní síti Schlecker, v obchodech se sportovními potřebami, fitness centrech, na internetu nebo v prodejnách potravin Žabka, přičemž jejich distribuci na trh zajišťuje společnost CYNDIcate AK s. r.o. Orientační maloobchodní cena jednoho platíčka tzn. 10 ks je 59 Kč.

Reklama