Jsou pro vás tradiční odstíny líčidel příliš konvenční? Máte pocit, že byste si zasloužila něco výraznějšího, barevnějšího, odvážnějšího? Něco, co by vás opravdu inspirovalo? Letní rebelská kolekce řady Visions od švédské kosmetické společnosti Oriflame vám splní vaše přání!

Rebelské oční stíny Duo ve třech barevných kombinacích, které se navzájem doplňují dají prostor vaší fantazii a učiní vás zcela nepřehlédnutelnou! Nemusíte mít obavy z křiklavých barev, protože při aplikaci jedné vrstvy jsou oční stíny transparentní, pro výraznější barevný efekt je třeba je aplikovat v několika vrstvách (cena 109 Kč, v katalogu 9, který je právě v platnosti, za zaváděcí cenu 79 Kč).

 

Na rty použijte některý ze tří odstínů rebelské rtěnky Twister, se kterou zažijete opravdové tornádo barev! Dva odstíny v jedné rtěnce obsahují avokádový olej a vitamin E pro hydrataci rtů a pro ochranu před nepříznivými vlivy prostředí (cena 89 Kč, v katalogu 9, který je právě v platnosti, za zaváděcí cenu 59 Kč).

 

K doladění rebelského looku zvolte rebelské módní doplňky - do uší tyrkysové náušnice (cena 109 Kč, v katalogu 9 za zaváděcí cenu 79 Kč) a tři parádní náramky v barvě tyrkysové, růžové a zelené (nyní za zaváděcí cenu 79 Kč). Rebelská kolekce Visions je doplněna letní taškou Graffiti. Taška je oboustranná, jednou ostře růžová, podruhé v nepřekonatelném denimu s graffiti potiskem (nyní za zaváděcí cenu 359 Kč). Tak se nebojte a staňte se rebelkou alespoň tohle léto!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.

 

 

 

Reklama