Tekuté zlato pro krásné vlasy
Pivo příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů - zmírňuje jejich lámavost, zpevňuje je, dodává lehký tužící efekt, napomáhá jejich růstu, navrací jim přirozený lesk a propůjčuje objem. Podporuje také regeneraci a zklidnění vlasové pokožky. Hledejte proto vlasové šampony, které obsahují pravé pivo a výtažky z chmelu a ječmene. 

63186b178dac1obrazek.png

Legendární pivní šampon Manufaktura
Pokud sháníte osvědčený a kvalitní pivní šampon, sáhněte po Originálním vlasovém šamponu s pivem Manufaktura. Tento bestseller česká značka Manufaktura uvedla na trh již v roce 2007 a od té doby patří mezi nejoblíbenější výrobky. Svědčí o tom milion prodaných kusů a stovky krásných recenzí. Jednu z nich jsme pro Vás vybrali…:

Věra Moravcová, zákaznice e-shopu manufaktura.cz - 22. 2. 2022
„Šampon kupujeme pravidelně již dlouho a jsme s ním nadmíru spokojení. Pro nás je důležité přírodní složení, příjemný pocit po umytí a zdravé vlasy.“

63186af98d9eeobrazek.pngV čem je výjimečný?
Pivní šampon Manufaktura obsahuje poctivé české pivo z pivovaru Ferdinand pro regeneraci, lesk a objem, chmelový extrakt podporující vlasový růst, ochranný výtažek z ječmene, jemné kondicionační přísady bez silikonů, zklidňující panthenol a vyživující mandlový olej. Je vhodný pro všechny typy vlasů – dlouhé, krátké, rovné i pro jemné vlasy a zamilují si ho ti, kteří touží po vlasech plných lesku a bohatého objemu.

Co umí?
Regeneruje a zpevňuje vlasy, zvyšuje jejich lesk, podporuje vlasový růst, snižuje lámavost, dodává objem a lehký tužící efekt, zklidňuje pokožku hlavy a dodá vlasům svěžest a vitalitu. A navíc nádherně provoní vlasy delikátní hořkosladkou kořeněnou vůní.

Díky jeho skvělým účinkům a jedinečné vůni si jej zamilujete i Vy, i když třeba pivo v lásce příliš nemáte. :-) Více na www.manufaktura.cz.

63186aeb3228cobrazek.png

Reklama