Slunce, opalování, moře, písek. Také se už těšíte na léto? Inspirujte se společně s námi letními trendy v líčení. Na své si přijdou zejména milovnice barev.

Avon

Hlavním trendem letního líčení jsou pastelové barvy, jemnost, jas a svěžest. Dvorní vizážista kosmetické značky Pavel Bauer prozrazuje: „Letní líčení by mělo být hravé, zároveň však jemné a projasněné. V žádném případě nevytváříme tvrdé linie, žádné kontury. Pro trendy look zcela postačí Krémový lesk na rty Luxe, díky jehož bohatému hydratačnímu složení budou vaše rty zářit nepřekonatelným leskem. Barvu rtěnky zvolte tak, aby ladila s vaším oblečením. Mezi mé oblíbené patří příjemně krémová Rtěnka Luxe, díky níž rty nevysychají a vypadají dokonale.“

Avon

Nebojte se střídat barvy očních stínů. In je blankytně modrá, oranžová nebo žlutá. Paleta očních stínů z řady Luxe Chambray Blues je pro tyto účely ideální. U výrazného líčené platí jednoduchá zásada – vždy výrazně naličte oči nebo rty, nikdy oboje. Nezapomeňte zvýraznit řasy řasenkou. Díky složení z pigmentů z černých perel dodá Řasenka Luxe Extravagance řasám sytou barvu a hluboký, svůdný pohled.

Avon

A jak na dokonalý make-up? „Při každém líčení je důležitý hlavně dobrý základ. Použijte krém vhodný pro vaši pleť z řady Anew a Hedvábný tekutý make-up Luxe SPF 20, díky jemné a komfortní textuře make-upu bude vaše pleť perfektně hydratovaná. Líčení bude následně krásně čisté. Nezapomeňte zvýraznit také tváře. Skvělý je například Bronzový pudr Luxe. Díky jantaru a arganovému oleji bude vaše pleť dokonale projasněná,“ prozradil Pavel Bauer, který líčí na módních přehlídkách, stejně jako známé české celebrity.

Avon

Dekorativní kosmetika Luxe je k dostání online na www.avonpremium.cz a www.avon.cz, stejně jako u všech Avon Ladies a Avon Gentlemanů.

Avon

Reklama