Značka Schwarzkopf právě představuje novou kolekci vlasových účesů LOOKS 2011, jejichž autorem je německý kadeřník a stylista Armin Morbach. Při vytváření stylů se nechal inspirovat nočním pulzujícím životem Berlína a jeho kreativní atmosférou. I pro letošní rok se tak můžete inspirovat čtyřmi vlasovými styly, které představují dokonalou souhru osobnosti, barvy a střihu. Schwarzkopf LOOKS pro rok 2011 jsou přirozené i dráždivé, a přitom určené pro běžné nošení. Vyberte si ten svůj!

Kolekce Looks 2011 představuje inspiraci nového druhu. Snoubí v sobě půvab, krásu i umělecký styl ulice a nese v sobě atmosféru pulzujícího nočního Berlína. Vlasové účesy Looks 2011 jsou stejné jako tato metropole módy - nedbalé i expresivní, sexy i opulentní. Kolekce Looks 2011 s účesy Blondage, Boyfriend, Dimension-X a Spice, je poctou mezinárodním módním trendům, hiphopovým ikonám a vzrušujícímu stylu současné ulice.

Autorem čtyř fascinujících stylů účesů „berlínského střihu“ je Armin Morbach. Je to profesionální kadeřník, který disponuje nejen obrovskou kreativitou, ale i citem pro to, jak chtějí ženy skutečně vypadat. Zároveň se řídí i smyslem pro individualitu. Výsledkem jeho práce nejsou jen účesy, ale dokonalá souhra osobnosti, barvy a střihu.

Kreativní set fotografií pro Looks 2011 od Schwarzkopf je dílem světoznámé německé fotografky Ellen von Unwerth, která je sama o sobě hvězdou světa módy. Začínala jako modelka a postupně se propracovala až na druhou stranu objektivu. Její snímky se objevily na obálkách prestižních módních magazínů. Vyzařuje z nich skutečná, často chladná smyslnost. „Při realizaci série Looks jsem byla vedena představou autentických fotografií, které by v sobě obsahovaly krásné i progresivní prvky zároveň. Bylo velmi příjemné v této práci zachytit duch velkoměsta," říká Ellen von Unwerth.

Seznamte se s novou kolekcí Looks 2011

Dimension-X

Dimension-X

Dimension-X

  • dimensions-xÚčes ve stylu XXL a femme fatale - zaostřeno na experimentování s objemem a nevšední abstraktní tvary. Tento vzhled vnese do vašeho života okázalost, vznešenost i sexy náboj.
  • Doporučené výrobky: barva na vlasy Natural & Easy (119,90 Kč), šampon Schauma Super ovoce a vitamín (59,90 Kč), lak na vlasy Taft Power & Fulness (89,90 Kč).

Blondage

blondage

Blondage

  • BlondageExpresivní, vizionářský a výstřední look Blondage se znamenitě hodí pro vášnivé experimentátorky. Odráží silnou osobnost, která miluje prvotřídní nápaditý styl.
  • Doporučené výrobky: barva na vlasy Palette Deluxe Blond (119,90 Kč), Zázračné sérum ve spreji Gliss Kur Oil Nutritive (74,90 Kč), got2b Powder`ful stylingový pudr pro objemný účes (139,90 Kč).

Spice

Spice

Spice

  • SpiceUmění ulice se snoubí s romantikou a ženskostí. Je to vzhled, který se inspiruje street stylem: je autentický, věrně drží krok s módou, působí tajemně i nevinně a vyzařuje přirozenou ženskou krásu ve stylu glamour. Vlasy mají objem a perfektně zpevněný tvar.
  • Doporučené výrobky: barva na vlasy Palette Deluxe (119,90 Kč), šampon Schauma Super ovoce & Výživa (59,90 Kč), pěnové tužidlo Taft Curl (89,90 Kč).

Boyfriend

boyfriend

Boyfriend

  • BoyfriendCo říká tento vzhled? Jednoznačně „Take it easy!' Přirozený krátký sestřih a nevšední barva nabízí bezpočet variací. Je jedno, jestli ho označíme za unisex, rockerský či nenuceně ležérní - v každém případě je odvážný a přitom nekomplikovaný a rychlý.
  • Doporučené výrobky: barva na vlasy Perfect Mousse (139,90 Kč), šampon Gliss Kur Satin Relax (74,90 Kč), got2b Powder`ful matující stylingový pudr (139,90 Kč).
Reklama