Jak říká, našel svou „Misi X“ a povzbuzuje i ostatní, aby otevřeli stavidla přirozené zvídavosti a nebáli se spolu s ním prozkoumávat ta nejpozoruhodnější a nejnepřístupnější místa na světě. Své záběry a videa upravuje na špičkové novince, Mini-LED televizoru Hisense ULED X, který stejně jako přístup předního fotografa posouvá hranice možného k ještě vyšší dokonalosti.

64ca17c7dd137blobid0.png

Ze spolupráce přední technologické společnosti Hisense, největšího dokumentárního kanálu Discovery a jednoho z top desítky fotografů specializujících na podvodní a podmořskou fotografii, vznikla série originálních videí.

Jak říká fotograf a režisér Ping Fan, vydal se na svou „Misi X“, když se rozhodl prozkoumat a odhalit tajemství mexických jeskyní. Tajemství o to lákavější, že již Mayové věřili, že jsou bránou do podsvětí. „Misí X“ ale Ping Fan nemyslí jen potápění a hledání těch správných úhlů a technik, když pracujete v nepřístupném terénu pod hladinou se světlem a tmou. „Misi X“ vidí i ve způsobu myšlení, který si může osvojit každý: myšlení, které klade důraz na objevování, zkoumání a zvídavost, a které v konečném důsledku řídí kvalitu života a štěstí lidí.

64ca17e490e36obrazek.png

Stejně tak je na své „Misi X“ i technologická společnost Hisense, když hledá konečný cíl dokonalé kvality obrazu. Nachází jej v podobě nové řady Mini-LED televizorů ULED X, které umožňují divákům zažít skutečnou hloubku barev. Díky svým 20 000 Mini-LED přináší nejjasnější bílou a nejtmavší černou, přitom nabízí třikrát větší kontrast než OLED TV a dokonalým obrazovým podáním představuje novou metu v odvětví LED televizorů.

Skvělou novinkou je i zvuková technologie CineStage X Surround s vícekanálovými TV reproduktory s výkonnými basy pro vícerozměrnou akustiku. A také 144Hz Game Mode PRO s dalšími nejmodernějšími herními technologiemi pro pohlcující interaktivní herní zážitek. Nechybí podpora Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, HDR 10+ Adaptive, hlasové ovládání, podpora širokopásmového standardu WiFi 6e nebo certifikace IMAX Enhanced a TÜV Rheinland za ochranu osobních údajů.

64ca182053982blobid0.png

Nejen nová ULED X, ale celá produktová řada nových Mini-LED TV Hisense pro rok 2023 je navržena tak, aby uživatelům nabídla dokonalý audiovizuální zážitek a uspokojila rozmanité potřeby.

Dokumentární videosérie pro Discovery Channel ukazuje dechberoucí podmořské scenérie se všemi temnotami jeskyní v ostrém kontrastu s ostrými kužely světla vycházejících z Pingovy svítilny. Současně ale také představuje technologiemi nabité ULED X ve vrcholného podobě. ULED X ostatně nadchla i letošní porotu nejvýznamnějšího veletrhu spotřební elektroniky CES 2023, kde právě ULED X (jinak také Hisense UX nebo UXKQ) získala ocenění za inovaci CES Innovation Award.

Více informací:

Více inspirace najdete va videu

64ca1780f3999obrazek.png

Reklama