Doba, kdy se větší pozadí “nenosilo” nenávratně patří minulosti. Dnes se mladé ženy chtějí podobat celebritám jako Kim Kardashian nebo Nicky Minaj, a ty se za své půlky rozhodně stydět nemusí. Jak se vhodně obléct, abyste zdůraznily zadeček?

Kdo nemá, může mít

jeansVětší zadek je sice v módě, musí být ale pěkně kulatý a pevný, ne povislý. To už je někdy problém – každému prostě příroda nenadělila stejně, ať se mučí v posilovně sebevíc. Pokud je to váš případ, nemusíte věšet hlavu, vhodně zvolené kalhoty váš problém vyřeší. Existují i ženy, které si nechají vkládat pod hýžďové svaly silikonové implantáty, vy ovšem nemusíte zacházet tak daleko. Tak jako se vyrábí podprsenky s push-up efektem, seženete už i kalhoty, jež odvedou stejnou službu vašemu pozadí. Jsou jimi Freddy jeans, které využívají patentovanou technologii WR.UP. Váš zadeček nadzvednou a opticky ho zakulatí.

Džíny na sto způsobů

jeans

Pushup jeans od italské firmy Freddy se vyrábí v mnoha variantách, všechny však mají něco společného. Skvěle sedí, obejmou vaši postavu a zvýrazní její tvary. Nejedná se samozřejmě o klasickou nepoddajnou džínovinu, ale o příjemný, měkký materiál, v němž se vám bude dobře chodit i sportovat. V e-shopu společnosti SexyJeans.cz si každá najde to svoje: modrou klasiku, černé džíny, modré džíny, decentní vzory… Vybírat můžete i mezi nízkým, vysokým a standardním pasem, a to ve velikostech XXS-XL. Seženete tu také moderní 7/8 střih, který vám odhalí kotníky.

jeans

Legíny jsou in

jeans

jeansPůvodní džínový sortiment se úspěšně rozrostl a vy si nyní můžete pořídit také luxusní Freddy kalhoty a pestré legíny. Kalhoty z příjemného materiálu drží díky silikonovým prvkům bezvadně na místě a vykouzlí vám úžasné hýždě. S těmi bílými vaše tvary vyniknou ještě víc, černé působí elegantně a moderní maskáčový vzor vám pomůže zúročit svaly z posilovny. A když už mluvíme o posilovně, co si na příští tréning obléct sexy legíny? Okamžitě vás zaujmou geometrickými i elegantními vzory a gejzírem barev. Pro pány bohužel podobné možnosti k dispozici nejsou, ale i oni si v katalogu určitě vyberou. Vždyť kdo by nechtěl, aby jeho partnerka měla sexy pozadí?