Každý občas najde na svých šatech skvrnu, kterou ne a ne vyprat. Většinou jde o velmi odolné nečistoty, mezi které patří například nátěrové barvy, zvýrazňovače, rez nebo barvy na vlasy. To je fakt, který vám potvrdí nejedna zkušená žena. Dokazují to také podrobné vědecké studie odborníků společnosti Henkel, která nyní přichází s účinným řešením. Tím je nová receptura pracího prostředku Persil Gold, která je speciálně vytvořena ke spolehlivému odstranění dosud nevypratelných skvrn na bílém a stálobarevném prádle!

Unikátní a především zcela nová receptura obsahuje nejvyšší možnou koncentraci látek pro odstranění skvrn. Persil Gold obsahuje vysoký podíl látky TAED. Jde o aktivátor bělidla, který umožňuje výkon bělící složky Percarbonatu již při nízkých teplotách 30-60°C. Unikátní a velice účinnou látkou je Texcare neboli „Aktivní odstraňovač skvrn, který vědci vyvinuli výlučně pro Persil Gold. V kombinaci s triozymem (enzym skládající se z proteazy, cellulazy a amylazy), je spolehlivý zejména při odstraňování odolných mastných či pigmentových skvrn a nečistot obsahující bílkoviny, jako jsou např. krev, omáčky, tráva a vejce. Poradí si i se znečištěním s obsahem škrobu, jako jsou např. šťávy či polevy a rýžový nebo bramborový škrob.

Persil Gold je při praní velice šetrný, neboť je aktivní již při nižších teplotách. Prádlo se tak vlivem vysokých teplot nepoškozuje a po vyprání je krásně bílé. Zároveň čistě a svěže voní, což jistě ocení každý, kdo má rád nádherně bílé a voňavé prádlo.

Prací prášek Persil Gold Green Power je k dostání ve dvou variantách a je určen pro bílé a stálobarevné prádlo. Prodává se v balení po 400 g (49 Kč), 2 kg (199 Kč) a 6 kg (499 Kč) a lze jej použít pro všechny prací programy již od 30 °C až po 95 °C. Je určen pro všechny přírodní i syntetické tkaniny vhodné k praní v pračce (kromě vlny a hedvábí).

Persil Gold Freshness by Silan je stejně účinný jako základní varianta Persil Gold, a navíc vašemu prádlu dodá svěžest aviváže Silan Blue Dream. Persil Gold Freshness by Silan se dodává v balení po 400 g, 2 kg a 6 kg.

Nový Persil Gold se na pultech obchodů střední a východní Evropy (Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovenská republika a Slovinsko) objeví v březnu 2007.

Pyramida skvrn

Které skvrny dokáží vyprat běžné prací prostředky a které pouze nový Persil Gold? Skvrny od nátěrů, rzi a barev na vlasy, které byly dosud neodstranitelné, najdete na vrcholu pyramidy. Při dodržení správného postupu praní je díky novému pracímu prostředku Persil Gold nyní spolehlivě vyperete.

Chcete vyhrát „Rok praní" se značkou Persil Gold? Potm se zapojte do soutěže ZDE