Pokud jste o pleťovém sérum možná něco zaslechli, ale nevíte přesně, proč byste je měli používat, máme pro vás malé vysvětlení. Je to koncentrovaný kosmetický produkt. To znamená, že obsahuje dokonce až 7x mnohem vyšší podíl účinných látek, než je tomu například u pleťových krémů. Přesto je jeho složení velmi lehké a rychle se vstřebává.

Podobně jako je tomu i u ostatních produktů pleťové péče, i v případě pleťových sér si můžete produkt vybrat podle potřeb vaší pleti. K dostání jsou tedy například hydratační, ale také rozjasňující, zmatňující a samozřejmě i séra proti vráskám a dalších projevů stárnutí. Sérum tedy můžete začít používat prakticky v každém věku. Je to jednoduché. Zkrátka je zařadíte jako další krok své denní rutiny péče o pleť. Určitě ho nepoužívejte jako náhradu pleťového krému, ale využijte ho k doplnění jeho účinků.

6489a2f2c31f6obrazek.png

Jak se sérum používá?

  • Nejprve důkladně vyčistěte pleť a zbavte ji zbytků make-upu a dalších nečistot. Tento krok nikdy nevynechávejte, a to i když se nelíčíte. Přes vrstvu nečistot by se totiž do pleti nemohly vstřebat všechny účinné látky, které jsou v sérech a krémech obsaženy.
  • Po odlíčení pokožku tonizujte pomocí pleťové vody nebo tonika. Tento přípravek pokožku dočistí, a zároveň jí pomůže vyrovnat pH. Tím ji připraví na nanesení pečujících produktů.
  • Aplikujte sérum. Protože jde o koncentrovaný přípravek, stačí jej použít jen velmi malé množství. Naneste sérum na konečky prstů a jemně jej vtlačte do pokožky obličeje a krku, případně také dekoltu. Některá séra (například NIVEA Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10) stačí aplikovat pouze na problematické oblasti, jako jsou například čelo, okolí očí, nosu a rtů, kde se vyskytují vrásky. 
  • Následně pokračujte s další péčí o pleť. Po aplikaci séra můžete pokračovat v rutině péče o pleť. Naneste hydratační krém, sluneční ochranu nebo další produkty, které používáte v rámci vaší péče o pleť.

 6489a318bb9d5obrazek.png
Naším tipem je NIVEA Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10, které právě testují naše čtenářky. Již brzy se můžete těšit na jejich recenze.

NIVEA Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10

Experti značky NIVEA představují produkt, který se dá označit za revoluční, pokud jde o vymazání vrásek. Jde o Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10, jež zajistí přirozeně krásnou a zdravě vypadající pleť hned ve dvou rovinách. Už pět minut po aplikaci séra uvidíte první výsledek. Účinné složení totiž vytvoří na povrchu pleti jemný hydratační film, který jemné linky a vrásky opticky zakryje. Po dvou týdnech používání jsou už viditelně vyhlazené a vyplněné a po čtyřech týdnech poctivé aplikace jsou i hluboké a nepoddajné vrásky redukované o 50 %.

6489a2b1e5aadobrazek.png

Účinné složení

Jak je možné, že sérum docílí takových výsledků? Odpovědí je jeho složení s koenzymem Q10. Jde o molekulu rozpustnou v tucích, která pomáhá zvrátit příznaky stárnutí buněk, omlazuje je a zlepšuje jejich kondici. Chrání je i proti působení škodlivých volných radikálů. Kromě koenzymu Q10 jsou ve složení zastoupeny také Bioxifill peptidy, což jsou řetězce aminokyselin, jež stimulují tvorbu kolagenu a pomáhají vyhladit vrásky na všech úrovních.

NIVEA Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10 právě testuje 10 našich testerek a naše redakce. Těšíme se na recenze, které zpracujeme do článku, který si budete moci přečíst.

Více inspirace najdete ZDE

Přečtěte si i naše další články na téma Q10:

6489a2dc6b2f9obrazek.png 

Reklama