cinzanoŽádný den nemusí být všední. Po náročném dni nabídne zaslouženou odměnu. Na schůzku s kamarádkami vnese zábavu. Rodinné oslavě dodá patřičný lesk. Romantickou chvilku umocní jemností a pokušením. Cinzano může být vaším společníkem po celý rok.

Značka Cinzano má tradici delší už více než 250 let. Vznikla v malém krámku v italském Turíně, který si otevřeli bratři Giovanni Giacomo a Carlo Stefano Cinzanové. K diplomovaným lihovarnickým mistrům se brzo začala chodit turínská šlechta i střední vrstvy. Bratři Cinzanové vermut vyráběli ze základu kvalitního italského bílého nebo červeného vína, alkoholu a cukru. Tou nejdůležitější přísadou je však tajná kombinace bylinek a koření, mezi které patří muškátový oříšek, koriandr, jalovec, pomerančová kůra, hřebíček, a zejména pelyněk.

Neopakovatelná šance pro milovníky Cinzana!

cinzanoCinzano, jedna z nejznámějších italských značek, spojila síly s věhlasným „Italem v kuchyni“ Emanuelem Ridim a společně připravili pro konzumenty Cinzana překvapení.

Myní exkluzivně máte možnost nahlédnout pod pokličku Emanuela Ridiho!
Soutěžte s Cinzanem na www.cinzano-soutez.cz a vyhrajte neopakovatelné ceny!

Stačí koupit 2 lahve Cinzano a mít trošičku štěstí.

10 šťastných vyhrává kurz vaření pro 2 osoby! Emanuel Ridi Vás osobně naučí vařit 5chodové italské menu. Těšte se, budete nejen vařit, ale také dobře jíst a pít!

Dalších 100 výherců čekaji gurmánské zážitky přímo v restauraci Da Emanuel Každý výherce dostane poukázku v hodnotě 1000 Kč na konzumaci právě v restauraci Da Emanuel.

Na závěr 2 000 šťastných výherců získá originální kuchařku plnou italských receptů, které sestavil a sepsal sám Emanuel Ridi. V kuchařce kromě receptů také najdete zajímavé tipy na Cinzano drinky.

cinzanoNeváhejte! Akce trvá od 11. 5. do 16. 6. 2011.

Více informací na www.cinzano-soutez.cz

Vaše Cinzano

Reklama