SencorTajemství dokonalé chuti rýže spočívá, bez ohledu na její druh, v přípravě. Pokud si chcete opravdu pochutnat, zapomeňte na rýži ve varných sáčcích. Ve vodě, kde se sáčky vaří, končí řada látek této obilniny, a tak je pro dosažení dobré chuti nezbytné použít koření. Snadno se také převaří nebo naopak nedovaří. Ideálním řešením je rýžovar, jenž rýži dokáže spolehlivě připravit v konzistenční a chuťové podobě, která výrazně převyšuje možnosti běžných hrnců.

O vynikající chuti a výrazném aroma rýže se můžete přesvědčit díky ucelené řadě automatických rýžovarů značky Sencor. Tito kuchařští pomocníci se hodí na všechny druhy rýže, nejen té na přípravu sushi. Všechny modely fungují na principu vaření v páře, celý proces vaření je tedy naprosto jednoduchý a spolehlivý. Důležité je, že se rýže v plně automatickém rýžovaru, na rozdíl od běžných hrnců, nepřipeče.

Stačí opravdu málo: nasypat propláchnutou rýži do vyjímatelné nádoby rýžovaru, přidat odpovídající množství studené vody, přiklopit poklici a zapnout. Přesné dávkování umožňuje dodávaná odměrka na rýži a vodu. Rýže bude správně uvařená přibližně za 30 minut, vhodnou dobu za vás pohlídá termostat. Po uvaření rýže se rýžovar přepne do režimu udržování teploty a rýži uchová teplou a svěží po dobu až 6 hodin. O tom, zda rýžovar vaří, či pouze udržuje teplotu, spolehlivě informují dvě světelné kontrolky. Uvařená rýže je krásně voňavá, má plnou chuť, je sypká a není potřeba ji solit nebo jinak ochucovat.

S rýžovarem se nemusíte „omezovat“ pouze na přípravu rýže. Spolu s rýží se dá v páře připravovat i řada dalších potravin, například zelenina nebo vejce. Během půl hodiny je tak hotové celé jídlo. Podobně jednoduše jako rýže, tedy rychle, bez míchání a připalování, se připraví i nejrůznější kaše, obilniny, omáčky, těstoviny nebo dokonce knedlíky.

Rýžovar Sencor SRM 1800SS

Sencor

V nerezovém rýžovaru Sencor SRM 1800SS je možné najednou připravit až 1 500 gramů rýže. Není proto problém uvařit několik kopečků rýže k rychlé večeři, stejně jako přílohu pro všechny členy rodinného setkání. Vnitřní vyjímatelná nádoba rýžovaru Sencor SRM 1800SS má kvalitní nepřilnavý povrch. Dobře se udržuje a lze ji použít i jako servírovací mísu s rýží, která se postaví přímo na jídelní stůl. K přenášení spotřebiče slouží praktické rukojeti po obou stranách hrnce. Nechybí protiskluzové nožky nebo trojnásobné bezpečnostní jištění - ochrana proti přehřátí, vyvaření vody a automatické vypnutí po dovaření.

Doporučená prodejní cena rýžovaru Sencor SRM 1800SS je 1 199 Kč s DPH.

Rýžovar Sencor SRM 0600WH

Nejmenším členem rodiny rýžovarů je model Sencor SRM 0600WH, který je, díky objemu 0,6 litru, vhodný pro přípravu až 450 gramů rýže. Je tedy zajímavým řešením pro jednotlivce či malé rodiny. Také tento model pracuje na principu vaření v páře a naprosto bezchybně se v něm dají připravit všechny druhy rýže. Rýžovar má plně automatický provoz, po dovaření rýže se sám vypne a po dobu maximálně 6 hodin rýži udržuje ideálně teplou. Díky vyjímatelné vnitřní nádobě s nepřilnavým povrchem se rýžovar snadno udržuje. Po obou stranách hrnce nechybí rukojeti, samozřejmostí jsou protiskluzové nožky nebo trojnásobné bezpečnostní jištění.

Doporučená prodejní cena rýžovaru Sencor SRM 0600WH je 699 Kč s DPH.

Rýžovar Sencor SRM 1500WH

Rýžovar Sencor SRM 1500WH, který má objem 1,5 litru, perfektně poslouží k přípravě až 1 200 gramů rýže. Spotřebič má plně automatický provoz a díky vyjímatelné vnitřní nádobě s nepřilnavým povrchem se velmi snadno čistí. Nechybí funkce automatického vypnutí po dovaření a schopnost udržovat teplotu rýže až po dobu 6 hodin po dovaření. Skleněná poklička s otvorem pro únik přebytečné páry usnadňuje případnou kontrolu po dobu vaření.

Doporučená prodejní cena rýžovaru Sencor SRM 1500WH je 999 Kč s DPH.


Technické údaje:

Sencor SRM 1800SS
Objem rýžovaru: 1,8 l (pro přípravu 1 500 g rýže)
Dodávané příslušenství: speciální špachtle na rýži, odměrka na rýži a vodu
Příkon: 700 W
Hmotnost: 2,3 kg
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 310 x 268 x 265 mm

Sencor SRM 1500WH
Objem rýžovaru: 1,5 l (pro přípravu 1 200 g rýže)
Dodávané příslušenství: speciální špachtle na rýži, odměrka na rýži a vodu
Příkon: 500 W
Hmotnost: 1,75 kg
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 302 x 260 x 245 mm

Sencor SRM 0600WH
Objem rýžovaru: 0,6 l (pro přípravu 450 g rýže)
Dodávané příslušenství: speciální špachtle na rýži, odměrka na rýži a vodu
Příkon: 300 W
Hmotnost: 1,2 kg
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 235 x 208 x 210 mm

www.sencor.cz

Reklama