Představte si pleťovou péči jako pohlazení. Péči, která zvláčňuje pleť, chrání ji před stárnutím a vysušováním a udržuje v buňkách energii, aby pleť zářila. Taková je nová řada BEAUTY ELIXIR, luxusní pleťová péče určená ženám od 35 let. Její tajemství spočívá v omlazujících účincích vzácných olejů a unikátních ingrediencí.

Astrid

Astrid věří, že za krásou českých žen nestojí jen hodiny strávené před zrcadlem, ale i to, jak se cítí uvnitř. Přináší proto výsledky výzkumu, kterého se účastnilo více než 500 žen a ve kterém zjišťoval, jak Češky pečují o svou pleť a co jim pomáhá cítit se lépe. Abychom mohly zářit, je důležitá naše spokojenost a sebevědomí. Astrid proto přináší také jednoduché tipy lektorky osobního rozvoje, díky nimž si každá žena může vybudovat osobní hrdost a vyrovnanost. Protože Češky si to zaslouží, jsme přece okouzlující!

Češky a péče o vnější i vnitřní krásu

Co stojí za krásou českých žen, o které se mluví po celém světě? Co nám pomáhá nejen dobře vypadat, ale i cítit se skvěle? Astrid věří, že krásu tvoří kromě pravidelné péče o pleť i péče o naši vnitřní pohodu a vyrovnanost. Jaký vztah dokážeme mít samy k sobě a k okolí? Astrid se ve výzkumu zeptal více než 500 českých žen a zde jsou jeho výsledky:

  • 99 % žen pečuje o svou pleť. Většině žen péče zabere do 15 minut denně. Se zvyšujícím se věkem se však zkracuje čas, který ženy péči o pleť věnují!
  • 98 % žen se shoduje, že vyrovnané a spokojené ženy jsou pro okolí přitažlivější. K vnitřní spokojenosti jim pak napomáhá čas strávený s rodinou, pomoc blízkým a péče o ně, dostatek spánku a zdravý životní styl.
  • 85 % žen považuje ženy, které pečují o své okolí, za vyrovnanější a spokojenější.
  • 76 % žen se shoduje, že jejich vnitřní rozpoložení se odráží na vzhledu pleti.
  • 71 % žen dá při nákupu kosmetiky na doporučení ostatních. Největší inspirací jsou pro ně přátelé, rodina, pro ty mladší pak i oblíbená bloggerka či youtuberka.

 

Tipy, jak být spokojená

  • Začněme samy u sebe – Vaše hodnoty a přesvědčení jsou základním stavebním kamenem pro spokojenost.
  • Buďme inspirací – Díky své přirozenosti a spokojenosti můžete zářit i navenek.
  • Buďme hrdé – Hrdé můžete být na spoustu věcí. Třeba na to, že nezištně pomáháte ostatním bez nároku na odměnu. Čím víc radosti budete rozdávat, tím větší radost ze života budete samy mít.

 

Produkty nové řady BEAUTY ELIXIR

Nová řada BEAUTY ELIXIR obsahuje vzácné oleje, které pomáhají pleť vyživovat, hydratovat a chránit ji před příznaky stárnutí. Objevte sílu arganového, makadamového, mandlového, pistáciového, olivového a meruňkového oleje!

 Astrid

BEAUTY ELIXIR Hedvábný čisticí pleťový olej

Hedvábný čisticí pleťový olej v sobě kombinuje sílu pistáciového, meruňkového, olivového a mandlového oleje. Nabízí luxusní a vysoce účinné čištění pleti. Odstraňuje veškeré nečistoty i make-up z tváře, očí a rtů. Jeho složení se vzácnými oleji, bisabololem a vitaminem E pomáhá udržovat ochranný film pleti a zabraňuje jejímu vysušování. Dodává pleti hedvábnou jemnost, vláčnost a mladistvý vzhled. Zanechává ji dokonale čistou a rozjasněnou s pocitem hydratace.

BEAUTY ELIXIR Denní a noční krém proti vráskám

Denní a noční krémy proti vráskám BEAUTY ELIXIR v sobě spojují sílu tří vzácných olejů − arganového, makadamového a mandlového, které mají jedinečné vyživující, zvláčňující a ochranné vlastnosti. Krémy jsou obohacené o unikátní složku PRO-ELASKIN, komplex proti vráskám a stárnutí pleti, který podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, zlepšuje její pružnost a pevnost a přispívá k udržení optimální hladiny hydratace. Pleť je pak dokonale vyhlazená, hedvábně jemná, vláčná a ženy mohou zářit.

www.astrid.cz

Reklama