Nové řady adidas péče o tělo kombinují výkonnost s vylepšeným složením a novým balením. Všechny nové produkty, ať už se jedná o vůně, sprchové gely nebo deodoranty, jsou opět vyvinuty ve spolupráci s vrcholovými sportovci a navrženy tak, aby udržely krok se stále aktivnějším životním stylem mužů i žen.

 

Nepřehlédnutelný a ohromující vzhled nových balení podtrhuje sportovní hodnotu značky adidas. Již známé logo a typické tři pruhy na tuto moderní značku odkazují. Nápadný název produktu, napsaný vertikálně ve výrazných barvách, jednoduše rozlišuje jednotlivé řady od sebe. Toaletní vody poznáme podle tří leskle černých pruhů na matně černém podkladu, zatímco voda po holení využívá stříbrného motivu v polovině krabičky. Sprchové gely, deodoranty a antiperspiranty mají rovněž zdokonalené moderní balení.

 

Také složení jednotlivých výrobků je vylepšeno nejmodernější technologií, aby vyhovělo vysokým standardům značky adidas. Všechny produkty každé řady adidas péče o tělo byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s vrcholovými sportovci a přinášejí inovace pro aktivní životní styl mužů i žen.

 

Toaletní vody – aktivní vůně pro aktivní život!

S unikátní Fragrance Booster technologií, která zvyšuje intenzitu i délku trvání vůně, adidas nabízí nejen silnou ochranu, ale také dlouhotrvající svěžest. Unikátní složení vytváří na povrchu kůže nanofilm, který zachycuje vonné molekuly. Díky tomu budou toaletní vody adidas partnerem pro váš aktivní životní styl po celých 24 hodin.

 

Vody po holení – péče pro pokožku, vůně pro pocit!

Nyní už si nemusíte vybírat mezi péčí a vůní. Nová adidas voda po holení s jedinečným Skin Protect komplexem vám totiž nabízí tři kroky v péči o pleť. Alantoin zabraňuje podráždění pokožky, vitamínový koktejl ji osvěžuje a pečuje o ni a minerální soli pokožku posilují. 

 

Deodorant body spreje

Nové adidas tělové deodoranty s 24h Fresh Power technologií vám okamžitě po aplikaci poskytnou ještě silnější a dlouhodobější voňavý pocit – až 24 hodin. Navíc mají jedinečný chladivý efekt. Vyberte si, navoňte se a ucítíte celodenní svěžest.

 

Deodorant sprej antiperspiranty

S novými deodorant sprej antiperspiranty od adidas se budete cítit svěže, v suchu a sebejistě. Přinášejí ochranu a jistotu pro vaše osobní aktivní potřeby.

 

Sprchové gely

Dáváte přednost osvěžení, povzbuzení, nebo revitalizaci?  Díky novým sprchovým gelům adidas zažijete pocit sportu i při sprchování.

 

 

 

 

Nový atraktivní vzhled vyčnívající na poličce v koupelně i v šatně.

Inovované složení, které vás podrží ve všech situacích vašeho života.

Vylepšená řada adidas péče o tělo – pro vaše skvělé výkony.

 

 

 

 

 

Doporučená maloobchodní cena:

 

Toaletní voda 50 ml                                                                  329 Kč / 389 Sk

Voda po holení 50 ml                                                                179 Kč / 229 Sk

Voda po holení  100 ml                                                             289 Kč / 329 Sk

Deodorant body sprej 150 ml                                                     115 Kč / 139 Sk

Deodorant sprej antiperspirant 150 ml                                          99Kč  / 119 Sk

Sprchový gel 250 ml                                                                   79 Kč / 99 Sk

 


adidas logo a značka se třemi pruhy jsou registrované obchodní značky skupiny adidas. Výrobky řady adidas péče o tělo a vůně jsou vyráběny společností Coty Inc. s licencí od addias International Marketing BV.

 

 

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

NOVÉ ŘADY PÉČE O TĚLO OD ADIDAS

 

JMÉNO ŘADY

 

BAREVNÝ KÓD

VŮNĚ

BLUE CHALLENGE

tmavě modrá

čistá, sportovní se svěžestí moře

VICTORY LEAGUE

zlatá

svěží, orientálně smyslná, dřevitá 

TEAM FORCE

černá

moderní, nabitá svěžestí a energií

DYNAMIC PULSE

Šedá

 

dynamická, mladá a atraktivní

ICE DIVE

světle modrá

 

ledově chladná

 

 

adidas Blue Challenge

Tuto řadu symbolizuje modrá barva. Je to čistá, sportovní vůně, která zachycuje svěžest otevřeného moře. Blue Challenge je určená pro moderního, elegantního muže. Její jiskřivé a pulzující nóty jsou zmodernizovány dotykem mořské spršky a teplého koření. Nabízí lehkost mořského vánku v kontrastu s jistotou mužského dotyku.

 

adidas Victory League

Victory League jednoduše poznáte podle žluté doplňkové barvy. Kontrast jiskřivých aromatických nót s hřejivým, ovocně-kořeněným akordem tvoří základ svěží a orientálně smyslné dřevité vůně. Victory League je noblesní, elegantní vůně pro spolehlivého muže.

 

 

adidas Team Force

Řada Team Force v sobě míchá červenou a černou barvu.  Pod jejím srdcem se skrývá smyslnost bohatých dřevitých vůní a dráždivého pižma, které evokují pocit pokožky prohřáté sluncem. Team Force je moderní pánská vůně nabitá svěžestí a energíí. Oblíbí si ji muži, kteří chtějí prožít celý den naplno.

 

adidas Dynamic Pulse

Dynamická, mladá a atraktivní vůně, pro níž je typická šedá barva. To je Dynamic Pulse. Jejím základem je rafinovaný koktejl namíchaný z dřevitých esencí, které se mísí s exotickou tonkou a tabákem. Dynamic Pulse je pro muže, kteří chtějí prostřednictvím vůně vyjádřit svoji osobnost.

 

adidas Ice Dive

Poznávacím znamením linie Ice Dive je světle modrá barva. Ledově chladivá vůně se bude líbit všem aktivním mužům, kteří rádi sportují a naplno si užívají celý den. Ice Dive překvapí svou moderností, v níž se svěží ovocné tóny jemně mísí s kořeněnými.