Hledáte záminku pro jarní úklid vaší koupelnové skříňky? Zaskočte do Lush obchůdku nebo e-shopu a objevte novou řadu voňavých jarních produktů.

NEW! Which Came First?

LushKoupelová bomba (růžová)
Co bylo dřív, slepice nebo vejce? Sladká grapefruitovovanilková pochoutka to rozlouskne za vás.
Rozlomte toto velké růžové vejce a nechte vylíhnout kuřátko schované uvnitř. Použijte celé najednou, nebo na tři požitkářské koupele v barvách fuchsie a sladkou vůní. Vegan. Cena: 275 Kč.

NEW! Humpty Dumpty koupelová bomba

LushŠup s tímhle fešákem do vany
Jakmile se tento veselý sympaťák s motýlkem dotkne vody, jeho karamelově sladká osobnost s jasnými tóny silic z bergamotu a brazilského pomeranče bude odhalena. Vegan. Cena: 275 Kč.

NEW! Bouncy Bunny sprchové želé

LushJarní elán do vašeho kroku
Připravte se na spoustu třaslavé zábavy a osvěžující voňavé sprchování. Povzbuzující silice z brazilských pomerančů rozjasňuje a tónuje, zatímco extrakt z mořské řasy puchratky vykouzlí jemnou pokožku. Vyklopte zajíčka z kelímku, přejeďte si po těle a nechte se zahalit do jemných mydlinek a opláchněte. Vegan. Cena 175 Kč.

Ultraviolet koupelová pěna

LushTak tuhle ultrafialovou nepřehlédnete
Přejděte k temné straně duhy a vykoupejte se v tmavě fialové lázni projasněné sněhovým třpytem a vonící po fialkách a jasmínu. Zemité růžové dřevo dodá této sladce voňavé temperamentní pěně květinový nádech a něžné bublinky vás pohladí na duši i na těle. Vegan. Cena 195 Kč

Bunch of Carrots koupelová pěna

LushZamávejte mrkvičkou!
Podržte jednu z tria mrkviček pod rekoucí vodou a vyčarujte spoustu osvěžující tropicky voňavé pěny. Opřete se, relaxujte a užívejte si bublinky se silicemi z těhozevu, citronu a grapefruitu, jak si pohrávají ve vaší vaně a probouzí vaše smysly. Vegan. Cena: 275 Kč.

 

Golden Egg krémová koupelová bomba

LushNaložte se do karamelově-medového tekutého zlata
Libujte si v lázni s hydratačním olivovým olejem a fair trade kolumbijským kakaovým máslem dokud si vy a vaše pokožka nebudete připadat sladší než karamel a voňavější než továrna na čokoládu.Vegan. Cena: 159 Kč.

Fluffy Egg koupelová bomba

LushRoztomilé vajíčko z cukrátkovou vůní
Hoďte tuhle nádheru do vany a připravte se na nálož sladké růžovosti. S vůní jako má Mmmelting Marshmallow Momment uspokojí tohle vajíčko i ty největší chutě na sladké. Vegan. Cena: 135 Kč.

Somewhere Over the Rainbow mýdlo

LushTam za tou duhou... Starosti se rozplynou...
Krásná vůně tohoto mýdla vás povzbudí a postaví na nohy. Obsahuje silici ze sicilských mandarinek a neroli pro rozjasnění mysli i pokožky a trochu turecké růže jako sladkou tečku. Vegan. Cena: 169 Kč za 100g.

NEW Somewhere Over the Rainbow

LushKoupelová bomba
Všude dobře, ve vaně nejlíp. Sledujte v úžasu barevnou duhu, až sicilské mandarinky
a povzbuzující neroli vyšumí v krásnou voňavou lázeň. Vegan.

NEW! Which came first?

Lushkoupelová bomba (žlutá)
Veselé Velikonoce ve vaně
Tato ovocná koupelová bomba v sobě ukrývá extra překvapení: rozlomte tuto veselou skořápku a objevte velikonočního zajíčka uvnitř! Užijte si tři excelentní koupele, nebo použijte celou bombu najednou a naplňte svou vanu lahodně voňavou žlutou lázní přetékající ovocnou vůní. Vegan.

 

NEW! Spring Bunny koupelová bomba - Exkluzivně v Lush Oxford Street

LushHupsněte do povzbuzující koupele
Jako všichni zdraví zajíčci, tahle pěna je plná mrkvičky. Zatímco si poskakuje ve vaně, povznášející vůně sicilskýchcitronů se dostává na povrch a mrkvový olej a bio kakaové máslo zklidňuje a zjemňuje pokožku. Vegan.

 

NEW! Rainbow dáreček

LushNabarvěte si život na duhovo s voňavými produkty pro dobrou náladu. Užijte si povzbuzující mandarinky a neroli v mýdle Somewhere Over the Rainbow a pak se poddejte nádherné koupeli s pěnou Ultraviolet plnou fialek. Vegan. Obsahuje... Somewhere Over the Rainbow mýdlo; Ultraviolet koupelová pěna. Cena 450 Kč

 

NEW! Funky Bunny dáreček

LushPoskočíte radostí, až rozbalíte tenhle dáreček a seznámíte se se čtyřmi hravými multifunkčními produkty uvnitř. S hopkavým zajíčkem se spoustou šťavnaté silice z brazilských pomerančů a zjemňujícího extraktu z mořské řasy; a třemi voňavými mycími modelínami. Můžete je rozdrobit do proudu tekoucí vody a vytvořit spoustu bublinek, nebo použít jako mýdlo či šampon. Vegan. Obsahuje... Růžové FUN; Oranžové FUN; Fialové FUN; Bouncy Bunny sprchové želé. Cena 650 Kč.

NEW! Down the Rabbit Hole koupelová pěna

LushPohádková bublinková koupel
Vlezte do vany, rozdrobte tuto psychedelickou pěnu pod tekoucí vodu a užijte si pohádkovou koupel plnou silice z brazilských pomerančů. Vegan.

 

NEW! Tweet koupelová pěna

LushPíp píp!
Toto roztomilé kuřátko s čokoládovýma očima překypuje bublinami a sladkou vůní mandarinkové absolue, pro povznášející lázeň plnou jarní radosti. Vegan.

NEW! Good Egg dáreček

LushPan Vajíčko už se valí a nese vám spoustu veselých koupelí překypujících citrusy, barvami a třpytem. Vegan. Obsahuje... Humpty Dumpty koupelová bomba; Fluffy Egg koupelová bomba; Dragons Egg koupelová bomba;Golden Egg krémová koupelová bomba; Brightside koupelová pěna; Comforter koupelová pěna. Cena 995 Kč.

 

Carrot dáreček

LushUž jste kdy slyšeli o mrkvi, co ve tmě září?
Je to tady tenhle balíček plný těch nejveselejších a nejzářivějších voňavých barevných dobrot do koupele. Vegan. Obsahuje... Bunch of Carrots znovupoužitelná koupelová pěna; Fluffy Egg koupelová bomba; The Experimenter koupelová bomba; Spring Bunny koupelová bomba. Cena 795 Kč.

 

Bouncy Bunny dáreček

LushUdělejte si výlet až za duhu, čekají tam veselí zajíčkové a povznášející koupelnové zážitky oplývající ovocem, mrkvičkou a spoustou silice ze sicilských citronů. Obsahuje... Spring Bunny koupelová bomba; Somewhere Over the Rainbow mýdlo; Spring Bunny sprchové želé; Brightside koupelová pěna. Cena 750 Kč.

NEW! Easter Pals šátek

LushTahle změť barevných veselých postaviček je přesně to pravé na rozjasnění velikonočních košíčků a outfitů. Je vyrobený z tzv. Greenspun látky, který je 100% z recyklovaných flašek.Cena 159 Kč.

 

NEW! Tweet Tweet dáreček

LushCo bylo dřív? Ať už třpytivé zlaté vejce Golden Egg plné hydratačního fair trade kakaového másla od kolumbijskéAsociace pro mír, nebo veselé citrusové kuřátko s povzbuzující tangerinkovou silicí, vykouzlíte si koupele, ve kterých si budete pííípat.. VeganObsahuje... Golden Egg krémová koupelová bomba; Tweet koupelová pěna.

@LushKitchen Exclusive

Lush Kitchen - kuchyně, kde jsou připravovány limitované série exkluzivních výrobků Lush. Tyto produkty nejsou
běžně v prodeji a lze je objednávat pouze on-line přímo z Anglie. V nabídce najdete oblíbené retro produkty,
exkluzivní nebo zcela nové kousky, které budou na trh teprve uvedeny. www.lush.com/kitchen

Reklama