Nový Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass se svěží květinovou vůní

V dnešní hektické době jsme rádi, když můžeme kdekoliv ušetřit alespoň trochu času a praní a žehlení není výjimkou. Proto nyní společnost Henkel ČR přichází s novým pracím prostředkem Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass, který díky novému složení v jednom kroku nejen perfektně odstraní skvrny, ale zároveň dodá svěžest a vůni aviváže, takže prádlo bude krásně vonět po orchidejích a v poslední době velmi oblíbené citronové trávě. Navíc efekt Easy Ironing uhladí vlákna tkaniny, čímž usnadní žehlení, a následná péče o prádlo tak bude mnohem jednodušší a rychlejší.

Palmex

Nový Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass přináší jedinečnou vůni orchidejí a citronové trávy. Orchideje jsou ceněny nejen pro zvláštnost a krásu květů nejrůznějších odstínů a barev, ale i proto, že mnohé z nich kvetou i v zimních měsících. Je známo asi 850 rodů a asi 17000 druhů, které jsou rozšířeny téměř po celém světě. Esenciální olej z citronové trávy je velmi ceněný v lékařství - má antiseptické účinky, uvolňuje bolest a nervy a funguje též jako deodorant.

Kromě toho se nový Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass snadno rozpouští již při 30 °C, proniká hluboko do tkaniny a rychle a účinně odstraňuje skvrny. Díky efektu Easy Ironing se oblečení i snáze žehlí, takže nekonečná hromada nevyžehleného prádla mnohem rychleji ubývá.

Nový Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass je k dispozici ve dvou variantách. Pro bílé prádlo je určen prací prášek, pro barevné prádlo odborníci firmy Henkel vyvinuli Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass ve formě pracího gelu. Díky oběma variantám bude vaše prádlo perfektně čisté a navíc bude krásně vonět - to vše v jednom jediném kroku a bez dalších nákladů.

Nový Palmex 2v1 Orchid & Lemongrass se na pultech obchodů objeví v dubnu 2012. Na trh přichází v různě velkém balení, aby si každá rodina mohla vybrat podle svého rozpočtu. K dispozici tak bude prací prášek pro bílé prádlo ve 4dávkovém balení (400 g) za DMOC 32,90 Kč, 20dávkovém balení (2 kg) za DMOC 139,90 Kč a 60dávkovém balení (6 kg) za DMOC 339,90 Kč. Prací gel pro barevné prádlo pak bude k dostání ve variantách: 20 dávek (1,5 l) za DMOC 139,90 Kč (1,5 l), 40 dávek (3 l) za DMOC 259,90 Kč a 60 dávek (4,5 l) za DMOC 339,90 Kč.

Reklama